108.3501

Општинска лига – Шид: Тимарац убојит и на опроштају

02.09.2020. 10:47 10:49

Граничар (Ј) - Синђелић 3:4 (1:2)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, судија Тадић (Сот).  Стрелци: Г.  Тимарац у 26, С.  Јанковић у 82.  И Стојановић у 90.  за Граничар, Марчетић у 27.  и 90, Дамјановић у 45. и Ковачевић у 90.  минуту за Синђелић.  Жути картони: И.  Ђурић, Стојановић (Граничар), Дамјановић (Синђелић). Црвени картон: Д.  Јовић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Цвијановић, С.  Ђурић, Д.  Јовић, Грозданић, С.  Јанковић, Г.  Тимарац, С.  Ђукић, Рикић 8 (Вечић), Гојић, Зарић (Митровић), Стојановић (С. Ђурић).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Адамовић, Вудрак, Мраовић, Стојановић, Угљешић, Лазић, В.  Милетић, (Шпановић), Шарац (Савић), Марчетић (Ковачевић).

Изванредано су играли  домаћини, али  гости из Гибарца, су у финишу утакмице били умешнији и сналажљивији пред голом домаћина и  лако су постигли голове.

Од активног играња опростио се Горан Тимарац и на опроштају је постигао изванредан погодак са око 40 метара.

М.  Даниловић

ОФК Бингула - Борац 5:0 (3:0)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, судија Пајић (Бингула). Стрелци: Пушчевић три, Марчок и Станковић.

ОФК БИНГУЛА: Волић 7, Франциски 7, А. Алимановић 7, Џевер 7, Шумарски 7, Станчетић 7, Д. Алимановић 7, Станковић 7, Павловић 7, Пушчевић 7 (Петаковић), Марчок 7 (Руман).

БОРАЦ:  Станковић 5 (М.  Ђурић),  И. Филиповић 6, Пејић 7, Сарапа 7, Циганков 7, Панић 6, Степановић 7, Тривић 7, Стојшић 7, Будимир 6, Маревец 6.

Домаћини су још једном приказали ефикасан фудбал, славили убедљиво и тако освојили и прва три бода у првенстрву.

Н.  Пајић

Јединство (Љ) - Јединство (М) 5:1 (0:0)

ЉУБА: Игралиште Јединства, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Поважан у 55.  и 67, Б.  Радичевић у 58.  и 64.  и Б. Чалић у 84. За домаће, Јовић у 90. (из пенала) минуту за госте.

ЈЕДИНСТВО (Љ): Мркоњић, Тадић, Рамић, Сорваш, Руман, Ганић, П.  Сремчић, Манојловић, Б.  Чалић,  Поважан (Зечевић), Р.  Чалић (Б.  Радичевић).

ЈЕДИНСТВО (М): Секуловић (Харвличак), Маовац, Јањатовић, Грачанин, С.  Пејић, Арбић (Ђурачковић),  Ристић, Влаисављевић, Ивановић, Јовић, Медић.

Домаћинима је било довољно и једно полувреме, и то друго, да потпуно надиграју борбене госте.  Могли су их и убедљивије да савладају.

Д.  Шаготлић

Напредак - Омладинац 4:1 (2:1)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, судија Стевић (Шид). Стрелци: А.  Младеновић у 10, Јурошевић у 17, Новаковић у 47.  и Милекић у 87.  за Напредак, а Ивковић у 37.  минуту  за Омладинац.

НАПРЕДАК: Врзић, Веиновић, Брекић, Милекић, П.  Петровић, В.  Петровић, Кулачанин, Б.  Младеновић, Новаковић, А.  Младеновић (Блашко), Јурошевић.

ОМЛАДИНАЦ: Протић, Адамец, ДуЈјаковић, Сарић, Ж.  Малешевић, Новак (Тадић), Рукавина, Симић, Теслић, А.  Смајић, Ивковић.

И поред тога што су домаћини играли добро, и сматрали, себе фаворитом у овом мечу, гостујући тим, и поред високог пораза, био добар ривал.

Д.  Јастребић

ЉУБА: Јединство - Јединство (М) 5:1, ЈАМЕНА: Граничар - Синђелић 3:4, ВАШИЦА: Напредак - Омладинац 4:1, БИНГУЛА: ОФК Бингула - Борац 5:0. Екипа ОФК Бачинци је била слободна.

Општинска лига - Шид: Радин из Дубаија право на терен

26.09.2019. 12:36 12:37