Opštinska liga – Šid: Timarac ubojit i na oproštaju

02.09.2020. 10:47 10:49

Graničar (J) - Sinđelić 3:4 (1:2)

JAMENA: Igralište Graničara, sudija Tadić (Sot).  Strelci: G.  Timarac u 26, S.  Janković u 82.  I Stojanović u 90.  za Graničar, Marčetić u 27.  i 90, Damjanović u 45. i Kovačević u 90.  minutu za Sinđelić.  Žuti kartoni: I.  Đurić, Stojanović (Graničar), Damjanović (Sinđelić). Crveni karton: D.  Jović (Graničar).

GRANIČAR: Cvijanović, S.  Đurić, D.  Jović, Grozdanić, S.  Janković, G.  Timarac, S.  Đukić, Rikić 8 (Večić), Gojić, Zarić (Mitrović), Stojanović (S. Đurić).

SINĐELIĆ: Tomašević, Adamović, Vudrak, Mraović, Stojanović, Uglješić, Lazić, V.  Miletić, (Španović), Šarac (Savić), Marčetić (Kovačević).

Izvanredano su igrali  domaćini, ali  gosti iz Gibarca, su u finišu utakmice bili umešniji i snalažljiviji pred golom domaćina i  lako su postigli golove.

Od aktivnog igranja oprostio se Goran Timarac i na oproštaju je postigao izvanredan pogodak sa oko 40 metara.

M.  Danilović

OFK Bingula - Borac 5:0 (3:0)

BINGULA: Igralište OFK Bingule, sudija Pajić (Bingula). Strelci: Puščević tri, Marčok i Stanković.

OFK BINGULA: Volić 7, Franciski 7, A. Alimanović 7, Džever 7, Šumarski 7, Stančetić 7, D. Alimanović 7, Stanković 7, Pavlović 7, Puščević 7 (Petaković), Marčok 7 (Ruman).

BORAC:  Stanković 5 (M.  Đurić),  I. Filipović 6, Pejić 7, Sarapa 7, Cigankov 7, Panić 6, Stepanović 7, Trivić 7, Stojšić 7, Budimir 6, Marevec 6.

Domaćini su još jednom prikazali efikasan fudbal, slavili ubedljivo i tako osvojili i prva tri boda u prvenstrvu.

N.  Pajić

Jedinstvo (LJ) - Jedinstvo (M) 5:1 (0:0)

LJUBA: Igralište Jedinstva, sudija Gavrilović (Šid). Strelci: Považan u 55.  i 67, B.  Radičević u 58.  i 64.  i B. Čalić u 84. Za domaće, Jović u 90. (iz penala) minutu za goste.

JEDINSTVO (LJ): Mrkonjić, Tadić, Ramić, Sorvaš, Ruman, Ganić, P.  Sremčić, Manojlović, B.  Čalić,  Považan (Zečević), R.  Čalić (B.  Radičević).

JEDINSTVO (M): Sekulović (Harvličak), Maovac, Janjatović, Gračanin, S.  Pejić, Arbić (Đuračković),  Ristić, Vlaisavljević, Ivanović, Jović, Medić.

Domaćinima je bilo dovoljno i jedno poluvreme, i to drugo, da potpuno nadigraju borbene goste.  Mogli su ih i ubedljivije da savladaju.

D.  Šagotlić

Napredak - Omladinac 4:1 (2:1)

VAŠICA: Igralište Napretka, sudija Stević (Šid). Strelci: A.  Mladenović u 10, Jurošević u 17, Novaković u 47.  i Milekić u 87.  za Napredak, a Ivković u 37.  minutu  za Omladinac.

NAPREDAK: Vrzić, Veinović, Brekić, Milekić, P.  Petrović, V.  Petrović, Kulačanin, B.  Mladenović, Novaković, A.  Mladenović (Blaško), Jurošević.

OMLADINAC: Protić, Adamec, DuJjaković, Sarić, Ž.  Malešević, Novak (Tadić), Rukavina, Simić, Teslić, A.  Smajić, Ivković.

I pored toga što su domaćini igrali dobro, i smatrali, sebe favoritom u ovom meču, gostujući tim, i pored visokog poraza, bio dobar rival.

D.  Jastrebić

LJUBA: Jedinstvo - Jedinstvo (M) 5:1, JAMENA: Graničar - Sinđelić 3:4, VAŠICA: Napredak - Omladinac 4:1, BINGULA: OFK Bingula - Borac 5:0. Ekipa OFK Bačinci je bila slobodna.

Opštinska liga - Šid: Radin iz Dubaija pravo na teren

26.09.2019. 12:36 12:37