104.8191

Суперлига: Инђија савладала Јавор, реми Металца и Чукаричког

28.08.2020. 21:30 21:33
Извор: Dnevnik.rs

Фудбалери Металаца и Чукаричког ремизирали су 0:0 у утакмици 6. кола Суперлиге Србије.

Прво полувреме било је изједначено и обе екипе имале су по неколико прилика. У наставку игре видело се да ће Металац бити задовољнији бодом у овој утакмици, пошто су били "резервисани". Чукарички је нападао и имао неколико покушаја да дође до сва три бода, али је два добра ударца неутралисао голман Пулетић. Тим са Бановог Брда је после три везане победе уписао нерешен резултат, али ће за сада остати на другој позицији. Металац је тренутно 11. на табели и на три последње утакмице не зна за пораз.

Prеthodno, Инђија је савладала Јавор 3:2. Екипа из Ивањице је тако после две узастопне победе доживела пораз, док је Инђија уписала другу овосезонску победу. Утакмица је била узбудљива. Инђија је већ у 8. минуту повела голом Алексића и на полувреме су отишли са минималном предношћу. Предност је дуплирао Димитров са пенала у 56. минуту, а онда се Јавор вратио у игру. Головима Луковића у 67. и Јевтића у 75. минуту, Јавор је изједначио. Међутим, Бастајић у 82. минуту постиже победоносни гол за Инђију.

Резултати 6. кола: Металац - Чукарички 0:0, Инђија - Јавор 3:2 (Алексић 8, Димитров 56. пенал, Бастајић 82 - Луковић 68, Јевтић 75).

Субота: Рад - Напредак (17), Нови Пазар - Радник (19.30), Бачка - Вождовац (19.30), Раднички - Пролетер (19.30), Златибор - Младост (19.30).

Недеља: Војводина - Партизан (18.45), Мачва - Спартак (20), Црвена звезда - ТСЦ (21).

Табела: Црвена звезда 15 бодова, Чукарички 14, Партизан 12, Спартак 12, Младост Лучани 12, Војводина 11, Раднички Ниш 9, Јавор 9, ТСЦ 8, Пролетер 8, Металац 8, Вождовац 7, Инђија 6, Нови Пазар 4, Мачва 4, Радник 3, Напредак 3, Бачка 2, Златибор 1, Рад 0.

Суперлига: Хет-трик Асана и бомба Здјелара против Инђије

22.08.2020. 21:46 21:49