105.2585

Куп Подручја Зрењанина: Новобечејци срећнији с пенала

02.03.2020. 22:38 22:40
Извор: Dnevnik.rs

У лепој и занимљивој борби гости са обале Тисе захваљујући бољим извођењем пенала пласирали су се за друго коло Купа подручја Зрењанина.

Иначе, Јединство је повео са 2:0 да би потом домаћин успео да изједначи, аали се на одмофр ипак отишло предношћу гостију. Пет минута пре краја другог дела игре „железничари” су голом са једнаест метара поравнали резултат на 3:3.

Пошто је било нерепшено приступило се извођењу пенала, у првом кругу  промашио је Радивојац, а испустио искусни Дрљача је био прецизан и одве Бечејце у друго коло.

ЖАК - Јединство (НБ) 8:9 (3:3, 2:3)

КИКИНДА: Стадион Вашариште, гледалаца око 100, судија: Ковач (Мокрин), стрелци: Коцкар у 29, Крнић у 32. и Кочиш у 85. (из пенала) за ЖАК, а Дрљача у 25. Лалић у 27. и Месарошки у 33. минуту за Јединству. Стрелци из пенала: Кочиш, Јанков, Коцкар, Марић за ЖАК, а Месарошки, Матић, Ратко, Бало и Дрљача за Јединство.

ЖАК: Томашевић, Лолић, Бербаков (Сивчев), Пенавски, Јанков, Кочиш, Коцкар, Радивојац, Марић, Трнић, Завишин (Симин).

ЈЕДИНСТВО: Баркоци, Балог, Пецарски (Станковић), Лалић, Матић, Киурски, Н. Пецарски, Докман, Дрљача, Ратко.

Резултати

Група Б - БАНАТСКО ВЕЛИКО СЕЛО: Козара - Кикинда 2:0,  КИКИНДА: ЖАК - Јединство (НБ) 8:9 (3:3), НОВИ КОЗАРЦИ: Слобода - Црвена звезда (ВС) 4:0, СРПСКА ЦРЊА: Будућност - Црвена звезда (ВС) 5:1.

Група А - ЗРЕЊАНИН: Раднички - Нафтагас 4-3, СУТЈЕСКА:  Сутјеска- Крајина 3:0 (0:0), ПЕРЛЕЗ: Војводина -  Банат (Чента) 2:0, ЖИТИШТЕ: - Јединство 0: 2.