Рогановић: Важан меч и за Србију и Црну Гору
ГРАЦ: Селектор рукометне репезентације Црне Горе Зоран Рогановић изјавио је да је меч другог кола на Европском првенству против Србије важан за оба тима.
Рукометаши Србије у првом мечу групе А поражени су од Белорусије (35:30), док је Црна Гора изгубила од Хрватске (27:21), па ће тако победник сутрашњег дуела остати у игри за другу фазу.
"Потребно је да се рестартујемо, да погледамо неке ствари које смо лошије урадили против Хрватске и да се сконцентришемо на меч са Србијом. Важна утакмица и за нас и за њих, оцекујем велику борбу. Одбрана ће бити кључ и голмани имају велику улогу. Мислим да ће та два сегмента пресудити", рекао је Рогановић, преносе подгоричке "Вијести".
Утакмица између рукометаша Србије и Црне Горе игра се 11. јануара од 18.15, док ће се Хрватска и Белорусија састати од 16 сати.