Панчевачка лига: Кочић за победу

10.10.2018. 09:19 09:22
Извор: Dnevnik.rs

​​​​​​​Стрела – Црвена звезда   1:0 (0:0)

ИВАНОВО: Игралиште Стреле, гледалаца: 100. Судија: Берацка (Панчево). Стрелац: Кочић у 61. минуту.

СТРЕЛА: Црвени 7, Јовановић 7, Панић 7, Балог 6,5 (Цветановић -), Чех 6, Гуран 6, Максимовић 6,5, Америјан 7,  Дудуј 7, Кочић 7,5, Исаиловић 7,5 (Савановић -).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Митов 7, Бугаринов 6, Чејић 6,5, Којић 6,5 (Ердеи -), Радић 7, Грбић 6,5 (Јовановић -), Мунђић 6, Тадић 7, Гвозденов 6,5, Јованов 6 (Булаја 6), Поморишац 7.

Пулени тренера Милорада Гилета Рајковића пред својим навијачима остварили су победу против врло добре екипе из Павлиша голом Кочића. До одласка на одмор оба тима створили су по неколикоприлика, али су голмани Црвени и Митов сачували своју мрежу.

У другом полувремену добра и боља игра домаћина после једне добре акције Кочић је довео свој тим у вођство када је искоса шутирао и погодио супротан угао Митова и на крају се испоставило и за победу Ивановчана.

Б. Стојковски

Јединство СтевићПартизан (Г)  0:0

КАЧАРЕВО: Стадион: Јединства Стевић. Гледалаца: 100. Судија: Марјан Сарка (Вршац).

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Чучак 7, Кљајић 6,5, Момчиловић 6,5, Митковски 7, И. Пешовски 7, Илић 6,5, Трајчевски  6,5 (Ајрулај -), Несторовски 7,  П. Окука 7, С. Пешовски  6,5, Атанасов 7.

ПАРТИЗАН: Ардељан 7, Филиповић 7, Грујић 6 (Луца),  Јевтић 7, Петрић 7, Сочанац 7, Симуљ  6,5 (Златковић -), Чолак 7, Тајдић 7, Андрејић 7, Јоновић 6,5 (Јовановић -).

Домаћи фудбалери имали су више прилика, али нису успели да савладају госте из Гаја који су се представили у добром светлу и имали период добре игре и своје прилике. На почетку меча добру прилику за госте имао је Јоновић када је изашао испред голмана Чучка који је добром интервенцијом спасао погодак.

У другом полувремену Качаревци више могу да жале за победом, јер су прилике пропустили Илић, С. Пешовски, Атанасов пред голом одличног голмана Ардељана.

ДунавСлога (БНС)  1:3 (1:1)

БАНАТСКА ПАЛАНКА: Стадион: Дунав, гледалаца: 100. Судија: Никола Копитић (Панчево). Стрелци: Остојић у 27 за Дунав, Милекић у 35 и 75, Д. Јовић у 56 минути за Слогу.

ДУНАВ: Гавриловић 6, Путник 6, Рудић 6, Маричић 6,5, Митровић 7, М. Лукић 7, Остојић 7 (Балог -), Радивојев 7, А. Јовић 6 ( Богојевић 6), Кркобабић 6, Стојимиров 6 (Алексић 6,5).

СЛОГА: Милић 7, С.Јовић 7, Вулетић 7 (Д.Јовић -), Марчетић 7, Дринић 7, Балан 6,5, Милекић 7,5,  Шево 7 (Јаковљевић -), Н.Лукић 7, Хајдуков 6,5, Јаковљев 6,5.

Минут пре одласка на одмор прилику је искористио Остојић и довео свој тим у вођство, да би Милекић својим првим голом изједначио резултат.

Удругом полувремену добра игра фудбалера из Банатског Новог Села крунисана је са два поготка стрелци су били Д.Јовић  и Милекић својим другим голом на мечу за убедљиву победу и нова три бода.

Б. Ст.

Борац (Ст) - Јединство (В) 1:0, Јединство Стевић - Партизан (Г) 0:0, Југославија - Потпорањ 2:2, Партизан (У) - Спартак 1:1, Дунав - Слога (БНС) 1:3, Раднички (Б) - Полет 8:0, Стрела - Црвена звезда 1:0, Војводина (Ц) - Војводина (С) 0:3, Вултурул - Долина 4:0.

1. Партизан (У)            9      8      1      0      21:6  25

2. Партизан (Г)            9      6      2      1      36:3  20

3. Раднички (Б)            9      6      1      2      28:11        19

4. Потпорањ                9      6      1      2      18:9  19

5. Борац (Ст)               9      6      0      3      20:13        18

6. Ј. Стевић                 9      5      1      3      21:9  16

7. Југославија             9      5      1      3      21:19        16

8. Стрела                    9      4      1      4      22:14        13