105.2585

ОПШТИНСКА ЛИГА ИНЂИЈА-СТАРА ПАЗОВА-ИРИГ

06.06.2018. 09:38 09:57
Извор: Dnevnik.rs

ЈАЗАК: Цар Урош - Крушедол 0:5, ИРИГ: Раднички Сремски витезови -ЧСК 1:1, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Слога (М) 1:3, КРЊЕШЕВЦИ: Слога -Борац (Ј) 2:0, КРЧЕДИН: Фрушкогорац  -Планинац 1:1.

Петицом у виши ранг

Цар Урош - Крушедол 0:5 (0:2)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 50, судија Стеванчев (Ириг).Стрелци: З. Клајић у 13, Д. Клајићчу 37.и 77. и Крунић у 52. и 82. минуту. Жути картони: Антонијевић, Грубански (Цар Урош).

ЦАР УРОШ: Пардовицки 7, Јовановић 7, Познан 8, Бабник 7, Грубански 7, Врањешевић 7, Антонијевић 6, Јуришић 7, Милошевић 7, Шмит 7.

КРУШЕДОЛ: Радуловић 8, З. Клајић 7, Вукојевић 9, Миланов 7, Боројевић 8, Којић 7 (Богојевић), Еркановић 9 (Бјелица), Д. Клајић 8, Пејић 7 (Поповић), Бураји 8.

Док су имали снаге и кондиције, играчи Цар Уроша, донекле су и пружали отпор. Зато су играчи Крушедола из сваког зицера погађали мрежу и уз то су промашили још четири, пет идеалних прилика.

П. Михајловић

Дунав - Слога (М) 1:3 (1:2)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Стадион Дунава, гледалаца 100, судија Суџум (Инђија).Стрелци: Минић у 12. за Дунав, а Н. Цурковић у 13. и 80. и М. Цурковић у 33. минуту за Слогу. Жути картони: Тошовић (Дунав), Богуновић, М. Цурковић, Брадић, Ђокић (Слога).

ДУНАВ: Лошић, Китић, У. Милешевић, Станчић (Пападић), Минић,  Јокић, М. Милешевић, Срјемац, Корачевић, Тошковић, Радуловић (Давидовић).

СЛОГА: Перић, Богуновић, Белановић, Варићак, Брадић, Милошевић (Вокић), Радошевић (Ђокић), Миливојевић (Милаковић), Н. Цурковић, Кусић (Стефановић), М. Цурковић.

Победник је одлучен тек у 80. минуту када је Н. Цурковић из полу-  волеја са једанаест метара савладао голмана Лошића, после г центаршура М. Цурковића.

Б. Вујаклија

Фрушкогорац - Планинац 1:1 (1:0)

КРЧЕДИН: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Мијић (Инђија).Стрелци: Травица у 21. за Фрушкогорац, а Митровић у 67. минуту за Планинац.

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Петковић, Крнета, Чортан, Зекић, Крстић, Д. Филиповић, Петровић, Тртица, Н. Филиповић (Радић), Ћосовић.

ПЛАНИНАЦ: Кизић, Д. Ћирић, Живанчевић, С. Ћирић, Васиљевић, М. Ћирић, Мишкулин, Митровић, Опачић, М. Ћосић, Дудуковић.

Сваком по једно полувреме, у занимљивој игри. Коначан резултат реалан.

С. Ранитовић

Раднички Сремски витезови - ЧСК 1:1 (0:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалац а 250, судија Јанковић (Стари Бановци).Стрелци: Лончар у 62. за Раднички, а Драгичевић у 61. минуту за ЧСК. Жути картони: Јањић, Поткоњак (Раднички), Радаковић, Бошњаковић, Суботин (ЧСК).

РАДНИЧКИ СРЕМСКИ ВИТЕЗОВИ: Лекић, Митровић, Поткоњак, Јањић, Бакаи, Кошпрдић, Пазарски, Словак, Николић (Савић), Поповић (Лончар), Матић (Бирињи).

ЧСК: Војновић, П. Суботин, Станишљевић,Радовановић,  Ђокић, Душан Димић, Кнежевић, Тодоровић (Стефановић), Драгичевић, Стаменковић (Н. Суботин), Бошњаковић (Ралетић).

У  Иригу само подела бодова. Домаћини одиграли утакмицу, као да се боре за неки наслов, а на другој страни, гости из Чортановаца нису пружили, ништа, од очекиваног.

И. Таглиавиа

Слога (К) - Борац (Ј) 2:0 (0:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Гаврић (Нови Бановци).Стрелац: Јездић у 70. и 90. минуту.

СЛОГА: Трифуновић 6, Миловановић 6, Марчетић 7, М. Николић 6 (Деспић 7), Комазец 6, Махо 7, Јовановић 7, Лешић 6 (Дукић 7), Јездић 8, Никетић 6, Кундак 6 (Котоленко 7, Живановић).

БОРАЦ: Видановић 7, Димитријевић 6, Јовановић 6, Аљић 6, Срјемац 7, Ковачевић 6, Радуловић 7, Наранџић 7, Митровић 6, Шовљански 6, Трбојевић 6.

У димамичној и борбеној игри домаћини су били много бољи ривал. И  могли су декласирати, ривала, још у првом полувремену, али, домаћи стрелци, нису могли постићи гол ни са неколико метара.