OPŠTINSKA LIGA INĐIJA-STARA PAZOVA-IRIG

06.06.2018. 09:38 09:57
Izvor: Dnevnik.rs

JAZAK: Car Uroš - Krušedol 0:5, IRIG: Radnički Sremski vitezovi -ČSK 1:1, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Sloga (M) 1:3, KRNJEŠEVCI: Sloga -Borac (J) 2:0, KRČEDIN: Fruškogorac  -Planinac 1:1.

Peticom u viši rang

Car Uroš - Krušedol 0:5 (0:2)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 50, sudija Stevančev (Irig).Strelci: Z. Klajić u 13, D. Klajićču 37.i 77. i Krunić u 52. i 82. minutu. Žuti kartoni: Antonijević, Grubanski (Car Uroš).

CAR UROŠ: Pardovicki 7, Jovanović 7, Poznan 8, Babnik 7, Grubanski 7, Vranješević 7, Antonijević 6, Jurišić 7, Milošević 7, Šmit 7.

KRUŠEDOL: Radulović 8, Z. Klajić 7, Vukojević 9, Milanov 7, Borojević 8, Kojić 7 (Bogojević), Erkanović 9 (Bjelica), D. Klajić 8, Pejić 7 (Popović), Buraji 8.

Dok su imali snage i kondicije, igrači Car Uroša, donekle su i pružali otpor. Zato su igrači Krušedola iz svakog zicera pogađali mrežu i uz to su promašili još četiri, pet idealnih prilika.

P. Mihajlović

Dunav - Sloga (M) 1:3 (1:2)

NOVI SLANKAMEN: Stadion Dunava, gledalaca 100, sudija Sudžum (Inđija).Strelci: Minić u 12. za Dunav, a N. Curković u 13. i 80. i M. Curković u 33. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Tošović (Dunav), Bogunović, M. Curković, Bradić, Đokić (Sloga).

DUNAV: Lošić, Kitić, U. Milešević, Stančić (Papadić), Minić,  Jokić, M. Milešević, Srjemac, Koračević, Tošković, Radulović (Davidović).

SLOGA: Perić, Bogunović, Belanović, Varićak, Bradić, Milošević (Vokić), Radošević (Đokić), Milivojević (Milaković), N. Curković, Kusić (Stefanović), M. Curković.

Pobednik je odlučen tek u 80. minutu kada je N. Curković iz polu-  voleja sa jedanaest metara savladao golmana Lošića, posle g centaršura M. Curkovića.

B. Vujaklija

Fruškogorac - Planinac 1:1 (1:0)

KRČEDIN: Stadion Fruškogorca, gledalaca 50, sudija Mijić (Inđija).Strelci: Travica u 21. za Fruškogorac, a Mitrović u 67. minutu za Planinac.

FRUŠKOGORAC: Ranitović, Petković, Krneta, Čortan, Zekić, Krstić, D. Filipović, Petrović, Trtica, N. Filipović (Radić), Ćosović.

PLANINAC: Kizić, D. Ćirić, Živančević, S. Ćirić, Vasiljević, M. Ćirić, Miškulin, Mitrović, Opačić, M. Ćosić, Duduković.

Svakom po jedno poluvreme, u zanimljivoj igri. Konačan rezultat realan.

S. Ranitović

Radnički Sremski vitezovi - ČSK 1:1 (0:0)

IRIG: Igralište Radničkog, gledalac a 250, sudija Janković (Stari Banovci).Strelci: Lončar u 62. za Radnički, a Dragičević u 61. minutu za ČSK. Žuti kartoni: Janjić, Potkonjak (Radnički), Radaković, Bošnjaković, Subotin (ČSK).

RADNIČKI SREMSKI VITEZOVI: Lekić, Mitrović, Potkonjak, Janjić, Bakai, Košprdić, Pazarski, Slovak, Nikolić (Savić), Popović (Lončar), Matić (Birinji).

ČSK: Vojnović, P. Subotin, Stanišljević,Radovanović,  Đokić, Dušan Dimić, Knežević, Todorović (Stefanović), Dragičević, Stamenković (N. Subotin), Bošnjaković (Raletić).

U  Irigu samo podela bodova. Domaćini odigrali utakmicu, kao da se bore za neki naslov, a na drugoj strani, gosti iz Čortanovaca nisu pružili, ništa, od očekivanog.

I. Tagliavia

Sloga (K) - Borac (J) 2:0 (0:0)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, gledalaca 100, sudija Gavrić (Novi Banovci).Strelac: Jezdić u 70. i 90. minutu.

SLOGA: Trifunović 6, Milovanović 6, Marčetić 7, M. Nikolić 6 (Despić 7), Komazec 6, Maho 7, Jovanović 7, Lešić 6 (Dukić 7), Jezdić 8, Niketić 6, Kundak 6 (Kotolenko 7, Živanović).

BORAC: Vidanović 7, Dimitrijević 6, Jovanović 6, Aljić 6, Srjemac 7, Kovačević 6, Radulović 7, Narandžić 7, Mitrović 6, Šovljanski 6, Trbojević 6.

U dimamičnoj i borbenoj igri domaćini su bili mnogo bolji rival. I  mogli su deklasirati, rivala, još u prvom poluvremenu, ali, domaći strelci, nisu mogli postići gol ni sa nekoliko metara.