104.8191

Градска лига Новог Сада: Голеада Мошоринаца

29.05.2018. 13:07 13:09
Извор: Dnevnik.rs

Лидер на табели екипа Милетића наставила је са убедљивим победама. Овог пута на својој кожи то су осетили Раковчани, који за 90. минута игре нису успели да угрозе гол Александра Лишића.

Милетић - Борац (Р) 6:0 (3:0)

МОШОРИН: Игралиште Милетића, гледалаца 200, судија: Вукмановић (Н.Сад) стрелци: Багић у 10. Дејан Тривуновић у 30. и 54. минут, Пругић у 40. и 50. и Суботин у 53.  минуту.

МИЛЕТИЋ:  Ал.Лишић-, Добривоје Тривуновић7 (Б.Лишић), Рогић7 (Пожарев), Н. Лишић 7, Суботин 8, Пругић 8, Бањац 7(Бачкалић), Багић 8, Дејан Тривуновић 8, Мрачајац 7 и Калаковић 7.

БОРАЦ: Гелић 5, Недељковић 5, Шнајдер 5, Рогановић 5, Рапић 5, Бурсаћ 5, Јадризи 5, Јовановић 5, Васиљевић 5, Јерковић 5 и Војиновић 5.

Серију голова отворио је први стрелац лиге (до сада постигао 21. гол) Небојша Багић у 10. минуту, који је уједно задавао велике муке гостујућој одбрани, Дејан Тривуновић је у 30. минуту удвостручио предност да би Пругић само 10 минута касније увећао предност. У наставку сусрета за само 4 минута домаћи су постигли три гола.

Ж. М.

Тител - Москва 2:0 (1:0)

ТИТЕЛ: Спортски центар Вашариште, гледалаца 100, судија Јефтић(Будисава), стрелци: Кременовић у 25 и 90 минуту, жути картони: Стојановић и Павловић (Тител), а Лецић, Периновић и Лазић (Москва)

ТИТЕЛ: Ђуричић 6, Бабић 6, Тркуља 6, Паунић 6, Павловић 6, Н. Караташевски 6, Стојановић 6, Берар 5 (Ј. Караташевски), Хуцки 7, Младеновић 6 и Петровић 6.

МОСКВА: Дасић 7, Мрђеновић 6, Лецић 7, Мацура 7, Комазец 7, Миљевић 6 (Лазић), Красићи 7, Периновић 7, Кременовић 8, Цевњак 7 и Шљивић 7(Томов).

У допадљивој и лепој фудбалској представи за нијансу су били бољи и ефикаснији играчи Москве. После грешке домаће одбране најспретнији је био Кременовић. Када је судија Јефтић спремао да одсвира крај сусрета гости су у 90. минуту преко Кремановића постигли гол којим су оверили победу.

Ж. М.

Ченеј - Фрушкогорац 0:3 (0:2)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 100, судија: Стефановић (Нови Сад), стрелци: Васојевић у 6, Караћ у 11. и Беговић у 82. минуту.

ЧЕНЕЈ: Костић, Ћурчић, Рогић, Салонски, Вилотијевић (Стојковић), Лукић, Арсић (Радосављевић), Милошев, Јаћимовски, Паулињи (Алиловић), Малетић.

ФРУШКОГОРАЦ: Боројевић, Караћ (Мијавец), Васојевић, Перовић, Кукурузовић, Поповић, Јефтић (Беговић), Варничић, Лукић, Шкрбић (Младеновић), Лишић.

Фуриозно су меч отворили Каменичани. Од првог минута пресингом притиснули домаћина да се брани свим расположивим средствима. Већ у 6. минуту одбрана Ченеја је поклекла, а стрелац за госте био је Васојевић. Неколико минута касније талентовани Угљеша Караћ био је неумољив.

У наставку су шансу код домаћина добили талентовани кадет Давид Радосављевић, а потом и омладинац Никола Алиловић. Посао су обавили коректно. Задовољни вођством гости су смањили гас,  па је мрежа Костића до самог финиша мировала, а онда је резервиста Игор Беговић постигао гол за коначан епилог.

М. По.

Железничар - Сусек 1:3 (1:1)

НОВИ САД: Игралиште у Индустријској зони, гледалаца 100, судија: Граховац (Нови Сад), стрелци: Лаловић у 2. за Железничар, а Шовљански у 41. Поднар у 57. и Старчевић у 72. минуту за Сусек. Жути картони: Ђорђијевски, Пап (Железничар), Марковић (Сусек).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Нешић, Берић, Поповић, Кнежевић, Стевановић (Hayi), Радић, Пап, Лаловић, Плавшић, Ђорђијевски, Митровић.

СУСЕК: Јакшић, Шовљански, Михајловић (Војиновић), Старчевић, Шипка, Шодић, М. Вукмироивћ, Марковић, Пргоњић (Нићетић), Б. Вукмировић, Поднар (Бегојевић).

Након неколико одличних мечева и добрих резултата екипа тренера Владимира Ћетковића претрпела је код куће пораз од Сусека. Домаћину за бољи резултат није помогао ни рани гол искусног Ђоке Лаловића. Сусечани су неколико минута пре истека првог дела голом Ђорђа Шовљанског успели да изједначе.

У наставку је Давор Поднар донео предност да би би победу оверио Павле Старчевић.

М. По.

Обилић - Динамо 5:0, Бачка - Центар 6:4, Ченеј - Фрушкогорац 0:3, Милетић - Борац 6:0, Железничар - Сусек 1:3, Тител - Москва 0:2. Слободан је тим: Хајдук.