Звезда на Златибору и у Аустрији на припремама пред ЛШ
22.05.2018.
13:40
13:43
Коментари (0)
БЕОГРАД: Фудбалери Црвене звезде, након освојене титуле првака Србије, сезону 2018/2019 кренуће 10. јуна.
Тренер Владан Милојевић прозивку је заказао у Београду 10. јуна, када ће екипа одрадити први тренинг, а потом у наредна три дана обавити лекарске прегледе и тестирања.
Прву фазу припремама црвено-бели ће провести на Златибору од 14. до 21. јуна, где је тренутно план да се само тренира без пријатељских утакмица, пре него што 23. јуна оду у Аустрију.
Место Виндишгарстен, између Салцбурга и Граца, биће Звездина база две недеље и планирано је неколико провера пред почетак квалификација за Лигу шампиона.
Шампион Србије у првом колу квалификација за елитно такмичење први меч игра 10. или 11. јула, а ривала ће сазнати на жребу 19. јуна.