104.8191

Градска лига Новог Сада: Мошоринци држе корак

03.05.2018. 13:03 13:04
Извор: Екипа Милетића из Мошорина

Фудбалери Милетића победоносну серију наставили су и у 17. колу, када су у фер и коректној утакмици оправдали улогу фаворита и убедљивим резултатом савладали госте из Гардиноваца.

Милетић- Хајдук (Г) 5:0 (3:0)

МОШОРИН: Игралиште Милетића, гледалаца 200, судија: Јефтић (Будисава). Стрелци: Багић у 8. 30. и 66.  Добривоје Тривуновић у 24. и Суботин у 63. минуту.

МИЛЕТИЋ: А. Лишић-, Добривоје Тривуновић 8, Рогић 8, Пругић 8, Багић 9, Дејан Тривуновић 8, Павков 8 (Вучић), Мрачајац 8 (Јанковић), Б. Лишић 8, Калаковић 8, Суботин 8

ХАЈДУК: Беновић 5, Петровић 5, Врцељ 5 (Аникић), Илић 5, Ракић 5, Смиљанић 5, Јовановић 5, Јелић 5 (Галић), Кандић 5, Цветковић 5, Сомору 5

Најбољи стрелац екипе, Небојша Багић постигао је три поготка.

Најлепши моменат на утакмици догодио се у 69. минуту када је Милан Суботин, одузео лопту противничком играчу на половини  терена и соло продором са 25 метара десном спољном погодио сам угао гола.

Ж. М.

Тител – Центар 1:1 (0:0)

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалаца 50, судија: Рикић (Шајкаш), стрелци: Мушицки у 48. за Центар, а Младеновић у 90. минуту .за Тител. Жути картони: Хуцки и Лочки (Тител), Цупић (Центар)

ТИТЕЛ: Ђуричић 7, Бабић 6, Паунић 6 (Ђорђевић), Анђелковић 6, Лочки 7, Петровић 7, Тркуља 7, Младеновић 7, Павловић 7, Хуцки 7, Илић 7

ЦЕНТАР: Матић 8, Шашић 7, Милић 7, Ербез 7, Почек 7, Марков 7 (Кораћ), Мушицки 7, Ћалија 7, Козарски 7, Суботић 6, Баљак 6 (Цупић)

Жива и динамична утакмица у којој се коначан резултат није знао до последњег судијиног звиждука. Гости су дошли до вођства у 48.минуту после одличног соло продора Мушицког и неодлучне домаће одбране. У самом финишу сусрета у 90. минуту, Зоран Младеновић је у гужви испред противничког гола је био најприсебнији и изједначио резултат.

Ж. М.

Ченеј – Обилић 0:3 (0:2)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалац 100. Судија :Зеленбаба (Нови Сад). Стрелци : Павлов у 25. Вилотијевбић (аутогол( у 43. и Тошић у 60. минуту. Жути картон : Рогић (Ченеј).

ЧЕНЕЈ: Костић, Ћурчић, Рогић, Вилотијевић, Стојковић, Милошев (Хрубик), Јовановић , Паулињи , Арсић.

ОБИЛИЋ: Петковић, Мил. Панић (Сим.Панић), Миленковић (Вл. Панић), Радошевић, Драг. Панић, Ил. Панић, Павлов, Добрић, Тошић, Ал. Панић, Милутинов.

Када је Павлов довео госте у вођство понестало је концентрације у редовима домаћих, а аутогол Вилотијевића који је неспретно захватио набачену лопту и савладао  Костића само је додатно утицало да гости отворе пут ка победи. Настојања играча Ченеја да смање резултат остала су само на жељама да би Тошић голом поставио коначан резултат за убедљиву победу.

М. По.

Железничар – Динамо 4:0 (2:0)

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалаца 100. Судија.Вукмановић (Нови Сад). Стрелци. Кнежевић у 18. и 20. Нешић у 67. и Пап у 82. минуту. Жути картон: Перић (Динамо).

ЖелезниЧар: Балинца -, Берић 7, Поповић 7, Кнежевић 8, Стевановић 7, Радић 7 (Плавшић 7), Пап 9, Лаловић 8, Митровић 7 (Јовчић 6), Ђорђијевски 7, Нешић 6.

ДИНАМО: Шегрт 6, Митрић 5, Савић 5, Вучић 6, Пинтек 7, Мишкић 6 (Гавриловић 6), Петрић 6, Митровић 5(Лојаница 6), Стакић 5 (Панић 6), Милошевић 7, Слокар 6.

Од првог минута апсолутна доминација момака тренера Ћетковића. У првом нападу  Пап је оборен у казненом простору ,али је капитен Кнежевић, са беле тачке пребацио гол. Искупио се Кнежевић са два гола , донео је лепу предност домаћину уз асистенције најбољег појединца Папа. И код трећег гола Нешића асистирао је Пап.У финишу утакмице бравурозну игру Пап је крунисао голом за коначан резултат.

М. По.

Ченеј - Обилић 0:3, Милетић - Хајдук 5:0, Железничар - Динамо 4:0, Тител - Центар 1:1, Москва - Фрушкогорац 1:3, Сусек - Борац 1:1. Слободна је била Бачка.