Gradska liga Novog Sada: Mošorinci drže korak

03.05.2018. 13:03 13:04
Izvor: Ekipa Miletića iz Mošorina

Fudbaleri Miletića pobedonosnu seriju nastavili su i u 17. kolu, kada su u fer i korektnoj utakmici opravdali ulogu favorita i ubedljivim rezultatom savladali goste iz Gardinovaca.

Miletić- Hajduk (G) 5:0 (3:0)

MOŠORIN: Igralište Miletića, gledalaca 200, sudija: Jeftić (Budisava). Strelci: Bagić u 8. 30. i 66.  Dobrivoje Trivunović u 24. i Subotin u 63. minutu.

MILETIĆ: A. Lišić-, Dobrivoje Trivunović 8, Rogić 8, Prugić 8, Bagić 9, Dejan Trivunović 8, Pavkov 8 (Vučić), Mračajac 8 (Janković), B. Lišić 8, Kalaković 8, Subotin 8

HAJDUK: Benović 5, Petrović 5, Vrcelj 5 (Anikić), Ilić 5, Rakić 5, Smiljanić 5, Jovanović 5, Jelić 5 (Galić), Kandić 5, Cvetković 5, Somoru 5

Najbolji strelac ekipe, Nebojša Bagić postigao je tri pogotka.

Najlepši momenat na utakmici dogodio se u 69. minutu kada je Milan Subotin, oduzeo loptu protivničkom igraču na polovini  terena i solo prodorom sa 25 metara desnom spoljnom pogodio sam ugao gola.

Ž. M.

Titel – Centar 1:1 (0:0)

TITEL: Sportski centar, gledalaca 50, sudija: Rikić (Šajkaš), strelci: Mušicki u 48. za Centar, a Mladenović u 90. minutu .za Titel. Žuti kartoni: Hucki i Ločki (Titel), Cupić (Centar)

TITEL: Đuričić 7, Babić 6, Paunić 6 (Đorđević), Anđelković 6, Ločki 7, Petrović 7, Trkulja 7, Mladenović 7, Pavlović 7, Hucki 7, Ilić 7

CENTAR: Matić 8, Šašić 7, Milić 7, Erbez 7, Poček 7, Markov 7 (Korać), Mušicki 7, Ćalija 7, Kozarski 7, Subotić 6, Baljak 6 (Cupić)

Živa i dinamična utakmica u kojoj se konačan rezultat nije znao do poslednjeg sudijinog zvižduka. Gosti su došli do vođstva u 48.minutu posle odličnog solo prodora Mušickog i neodlučne domaće odbrane. U samom finišu susreta u 90. minutu, Zoran Mladenović je u gužvi ispred protivničkog gola je bio najprisebniji i izjednačio rezultat.

Ž. M.

Čenej – Obilić 0:3 (0:2)

ČENEJ: Igralište Čeneja, gledalac 100. Sudija :Zelenbaba (Novi Sad). Strelci : Pavlov u 25. Vilotijevbić (autogol( u 43. i Tošić u 60. minutu. Žuti karton : Rogić (Čenej).

ČENEJ: Kostić, Ćurčić, Rogić, Vilotijević, Stojković, Milošev (Hrubik), Jovanović , Paulinji , Arsić.

OBILIĆ: Petković, Mil. Panić (Sim.Panić), Milenković (Vl. Panić), Radošević, Drag. Panić, Il. Panić, Pavlov, Dobrić, Tošić, Al. Panić, Milutinov.

Kada je Pavlov doveo goste u vođstvo ponestalo je koncentracije u redovima domaćih, a autogol Vilotijevića koji je nespretno zahvatio nabačenu loptu i savladao  Kostića samo je dodatno uticalo da gosti otvore put ka pobedi. Nastojanja igrača Čeneja da smanje rezultat ostala su samo na željama da bi Tošić golom postavio konačan rezultat za ubedljivu pobedu.

M. Po.

Železničar – Dinamo 4:0 (2:0)

NOVI SAD: Igralište Železničara, gledalaca 100. Sudija.Vukmanović (Novi Sad). Strelci. Knežević u 18. i 20. Nešić u 67. i Pap u 82. minutu. Žuti karton: Perić (Dinamo).

ŽelezniČar: Balinca -, Berić 7, Popović 7, Knežević 8, Stevanović 7, Radić 7 (Plavšić 7), Pap 9, Lalović 8, Mitrović 7 (Jovčić 6), Đorđijevski 7, Nešić 6.

DINAMO: Šegrt 6, Mitrić 5, Savić 5, Vučić 6, Pintek 7, Miškić 6 (Gavrilović 6), Petrić 6, Mitrović 5(Lojanica 6), Stakić 5 (Panić 6), Milošević 7, Slokar 6.

Od prvog minuta apsolutna dominacija momaka trenera Ćetkovića. U prvom napadu  Pap je oboren u kaznenom prostoru ,ali je kapiten Knežević, sa bele tačke prebacio gol. Iskupio se Knežević sa dva gola , doneo je lepu prednost domaćinu uz asistencije najboljeg pojedinca Papa. I kod trećeg gola Nešića asistirao je Pap.U finišu utakmice bravuroznu igru Pap je krunisao golom za konačan rezultat.

M. Po.

Čenej - Obilić 0:3, Miletić - Hajduk 5:0, Železničar - Dinamo 4:0, Titel - Centar 1:1, Moskva - Fruškogorac 1:3, Susek - Borac 1:1. Slobodna je bila Bačka.