Војвођанска лига–север: Сомборцима дубока Тиса

13.04.2018. 11:43 12:01
Извор: Dnevnik.rs

​​​​​​​Тиса – Раднички (С) 2:1 (1:0)

АДОРЈАН: Игралиште Тисе, гледалаца 80. Судија: А. Манић (Суботица). Стрелци: Миликић у 16. и Шицар у 75. за Тису, а Лучић у 75. минуту за Раднички. Жути картони: Миликић, Мандић (Т) и Веселиновић (Р).

ТИСА: Тасић 7, Миликић 7 (Вучковић 6), Ушумовић 7 (Дамјановић 7), Панић 7, Мандић 7, Шицар 8, Живковић 8, Боршош 7 (Масловара 7), Kolunyić, Ђурановић 7, Тодоровић 7.

РАДНИЧКИ: Буловић 7, Веселиновић 6, Ковачевић 7, Јосић 7, Ердеи 7, Тевановић 6, Сапожниченко 7, Чуљак 6 ( Жежељ -), Лучић 7, Матијевић 6, Вукадиновић 6 (Лукић -).

Гостима из Сомбора Тиса је била дубока и домаћини су повели после акције када је Марк Боршош прошао по десној страни и проиграо Миликића који је затресао мрежу Сомбораца. Изједначење је уследило из контре у 65.минуту.  Заслужену победу Тиси донео је Шицар у 75. минуту.

М.  Митровић

Србобран - Полет 6:1 (4:0)

СРБОБРАН: Стадион  Србобрана, гледалаца  око 150, судија: Сабо (Кула), стрелци: Пејовић у 12.  Сушић у 15.  Марјанов у 26. и 61.  Хађинац у 42.  и Дукић у 78. за Србобран, а Тасић у 60. минуту за Полет.

СРБОБРАН: Кронић, (Бабин), Д. Тешановић, Пронек, Марјанов, Сушић, Бортник, Н. тешановић, Шпановић, Пејовић, Грабеж (Дукић), Хађинац.

ПОЛЕТ: Марковић, Анђелковић, Миленковић, Тасић, Станковић, К. јововић, Малиновић, Бојанић, А. Јововић, Иваноивић, Стошић.

С. Р.

ПАЧИР: Бачка - Задругар 1:1, ТУРИЈА:Младост  - Младост (А) 0:0, БАЧКИ БРЕСТОВАЦ: БСК - Будућност 3:1, СРБОБРАН: Србобран - Полет 6:1, БАЧКИ ПЕТРОВАЦ: Младост  - Текстилац 4:0, НОВИ ЖЕДНИК: Препород - Таванкут 3:1, АДОРЈАН: Тиса - Раднички (С) 2:1.

1. Србобран        19     14     4      1      39:6  46

2. Тиса                 18     12     4      2      38:11        40

3. Млад. (БП)      18     11     4      3      37:14        37

4. Раднич.(С)      18     10     4      4      33:20        34

5. БСК                 19     9      2      8      45:41        29

6. Слога (Ч)       18     7      6      5      38:28        27

7. Полет (К)       19     6      5      8      26:27        23

8. Таванкут        19     7      1      11     27:38        22