overcast clouds
15°C
26.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ИЗВРШИТЕЉИ ИСЕЛИЛИ ЧЕДУ ЈОВАНОВИЋА ИЗ ВИЛЕ! Живео у кући која је продата пре годину дана?

24.03.2025. 15:55 16:02
Пише:
Извор:
Ало/ Блиц
чеда јовановић
Фото: youtube prinstcrin/ ПРВА

 Тврди да не борави у тој некретнини и да нема никакву кућу у Земуну, иако је недавно објављивао снимке из ње

Извршитељи су наводно данас дошли у кућу, у којој политичар Чедомир Јовановић борави иако је некретнина продата и није у његовом власништву, како би га иселили, наводи АЛО.

Полиција и извршитељи су у пратњи ватрограсаца и комбија за селидбе стигли на адресу у Земуну, у преподневним сатима како би Чедомира Јовановића иселили.

- У овој кући су својевремено живели таст и ташта Чедомира Јовановића, након чега се у исту уселио он. Међутим, кућа је продата пре годину дана, али Јовановић, наводно, није хтео да је напусти како би се уселили нови власници. Због тога су данас дошли извршитељи како би спровео процес исељења. По процедури која је по закону, уз извршитеље у тим случајевима иду и ватрогасци и полиција. Реч је о вили у Земуну, сазнаје Блиц.

- Нисам у кући и запамтите више да ја немам никакву кућу у Земуну. Читаво јутро сам по лекарима - рекао је Чеда за поменути медиј.

БЛИЦ/ АЛО

Извор:
Ало/ Блиц
Пише:
Пошаљите коментар
ОГЛАСИО СЕ ЧЕДА ЈОВАНОВИЋ ПОСЛЕ ПРЕЛОМА Ево ко му помаже и даје подршку
s

ОГЛАСИО СЕ ЧЕДА ЈОВАНОВИЋ ПОСЛЕ ПРЕЛОМА Ево ко му помаже и даје подршку

12.02.2025. 14:42 14:50