Vojvodina - Crvena zvezda 2:3 (2:0) Kraj utakmice

08.03.2017. 18:14 13:52

NOVI SAD: Stadion “Karađorđe”, kapacitet: 14.458 mesta. Sudije - glavni: Danilo Grujić (Niš), pomoćnici: Milan Minić (Niš) i Ivica Stojanović (Aleksinac). Četvrti sudija: Srđan Jovanović (Beograd).

VOJVODINA: Rockov - Lakićević, Planić, Maslać, Antić - Vukasović, Puškarić - Trujić (Spremo), Paločević, Malbašić - Meleg.

CRVENA ZVEZDA: Manojlović - Petković, Frimpong, Luković, Anđelković - Le Talek, Donald - Plavšić, Kanga, Ruiz - Boaći.

Utakmica je počela...

- 5. minut, 1:0, Meleg je oduzeo loptu na sredini terena, proigrao je desno Paločevića, ovaj je desnom nogom uputio loptu po zemlji u šesnaesterac, golman Zvezde je kratko odbio a natrčao je Meleg i pogodio mrežu.

- 9. minut, 2:0, korner je izveo Malbašić, Petković je loše intervenisao, a Puškarić je sačekao loptu na drugoj stativi i pogodio gol.

- 19. minut, Boaći je imao šansu za Zvezdu posle dodavanja Plavšića ali je šutirao preko gola.

- 30. minut, Ruiz je imao šansu, sam je bio ispred Rockova koji mu je odbranio šut.

- 41. minut, Babić jeodlično proigran od Melega, ali je otišao u stranu i propustio priliku.

- 46. minut, Meleg nije iskoristio odličnu priliku posle odličnog dodavanja Malbašića,

Kraj poluvremena...

Počelo je drugo poluvreme...

- 51. minut, 2:1, Plavšić je centrirao sa desne strane, Le Talek je ostao sam na pet metara i sproveo loptu u mrežu.

- 53. minut, Udarac glavom Boaćea pored stative.

- 55. minut, Lakićević je šutirao iskosa sa desne strane ali je Manojlović odbranio.

- 61. minut, 2:2, Anđelković je centrirao sa leve strane a Boaće je zahvatio loptu glavom i pogodio mrežu.

- 70. minut, 2:3, Kanga je centrirao loptu sa desne strane na pet metara od gola, Puškariću je lopta prešla preko noge kada je želeo da je izbaci i završila u mreži Rockova.

- 80. minut, Ruiz je šutirao iz blizine ali je Rokov odbranio.

- 81. minut, Trujić nije iskoristio odličnu priliku za Vojvodinu, odlično je proigran, sam je bio, šutirao je ali je Maojlović odbranio.

Kraj utakmice Vojvodina-Crvena zvezda 2:3 (2:0).