Subotičanke bolje od Osječanki
U ravnopravnoj utakmici, pri čemu su obe ekipe pođednako bile opasne po protivnički gol, Spartak je bio efikasniji i pobedio
Spartak - Osijek 2:0 (1:0)
SUBOTICA: Gradski stadion, gledalaca: 100. Sudija: Jelena Banjeglav (Bačka Topola). Strelci: Filipović u 34. i 82. minutu.
SPARTAK: Kostić, Baka, Gokman, Vajda, Slović, Ljuincey, Krstanoska, Mekuko (Jakovska), Filipović, Pavlović, Marenić
OSIJEK: Pirić, Nevrkla, Baban (Jakovac), Joščak, Andrlić (Pernar), Radeljić, Šalek, Lojna (Balić), Žigić, Bojčić (Cepernić), Maltašić
U ravnopravnoj utakmici, pri čemu su obe ekipe pođednako bile opasne po protivnički gol, Spartak je bio efikasniji i pobedio zahvaljujući šutevima visprene i snalažljive Tijane Filipović.Prethodno su fudbalerke Spartaka i Osijeka, u prvoj utakmici odigrale nerešeno 3:3, dok je u drugom odmeravanju snaga tim iz Subotice pokazao veću zrelost i kvalitet i zasluženo slavio.
ŽFK Spartak u sledeći utorak počinje takmičarsku sezonu gostovanjem ekipi Napretka u Kruševcu. Posle te utakmice, ekipa odlazi u karantin, pred odlazak na kvalifikacioni turnir UEFA Lige šampiona u Velsu.
A. P.