Rukometašice Vojvodine nadigrale Zvezdu

21.11.2021. 09:20 09:23
Izvor: Arkus liga

Rukometašice Vojvodine na najlepši način završile su jesenji deo sezone.

Pred zimsku pauzu izabranice Radana Rovčanina ubedljivo su slavile protiv Crvene zvzede. Odličnom igrom u odbrani i sjajnom podrškom Nevene Radojčić među stativama, Vojvodina je brzom tranzicijom lopte u napadu slomila otpor Zvezde, posebno u periodu od 16. do 28. minuta kada je domaćin napravio seriju 9:1. Sjajnu rolu pružila je Tamara Žaković, ali je imala i odličnu podršku u saigračicama.

J. Galić

Vojvodina - Crvena zvezda 34:24 (16:9)

NOVI SAD: SC Slana bara, gledalaca 100, sudije: Polak (Kragujevac) i Milošević (Jagodina). Sedmerci: Vojvodina 3 (3), Crvena zvezda 6 (2), isključenja: Vojvodina 12, Crvena zvezda 8 minuta. Crveni karton: Jovana Ristić (Crvena zvezda u 48. minutu).

VOJVODINA: Guteša, Vulić 4, Ćalušević 4, Žaković 9 (2), Lovrić, Đukić 2, Knežev 1, Lazić 5, Ivošević, Novosel, Veličković, Mijajilović 4 (1), Radojčić (15 odbrana, dva sedmerca), Bošnjak 3, Zečević 2.

CRVENA ZVEZDA: LJ. Mitić, Šašić 3, Petković 2, Momčilović 1 (1), Ristić 2, Đurković 3, Ćorić, I. Krča 2, Jelić (dve odbrane), A. Krča (3 odbrane), Nenadić, Vidić, A. Mitić 2, Kostrešević 5 (1), Andrić 4.

Arkus liga za rukometašice: Inđija nadigrala Vojvodinu na Slanoj bari

14.10.2021. 11:55 11:57