Odbojkaši Vojvodine u četvrtfinalu Kupa Srbije

19.10.2021. 22:04 22:15

Odbojkaši Vojvodine NS seme plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije pošto su na svom terenu savladali ekipu Spartaka iz Ljiga sa 3:0.

Novosađani su u prva dva seta pokazali dominaciju u svim elementima igre. Odličan napad i blok u prvom periodu doneli su Vojvodini rano visoku prednost, koju je ona do kraja samo uvećala.

U istom ritmu nastavili su Novosađani i u drugom setu, predvođenim Mehićem i Parapunovim, te Migelom i Nemanjom Čubrilom. Posle ubedljivih 2:0 došlo je do opuštanja i pada u trećem setu. Gosti su to iskoristili, zapretili i u samom finišu čak stigli do set lopte. Ipak, epizodni ulazak mladog Vujovića bio je pravi pogodak. Izblokirao je protivnika, da bi odmah zatim Nemanja Čubrilo as servisom stavio tačku na utakmicu.

Vojvodina NS seme – Spartak Ljig 3:0 (25:10, 25:16, 27:25)

NOVI SAD: Mala sala SPC „Vojvodina“, sudije Rolj i Radovanović.

VOJVODINA NS SEME: Simić 6, L. Čubrilo, Bajandić, Vujović 1, Zečević, Negić, Rudić, Migel 9, N.Čubrilo 9, Mišković, Vilimanović, Parapunov 17, Mehić 15, Bošnjak.

SPARTAK LJIG: Kopunović 4, Fet 6, Vukadinović, Avramović, Nadaždin 6, Matić 1, Glavinić, Grković 11, Lozić, Milovanović, Janković, Maksimović 7, Koničanin 5, Bekrić 4.