NBA: Bogdanović opet pogađa, 19 poena protiv Oklahome

13.03.2018. 09:06 09:11
Izvor: Youtube Printscreen

SOLT LEJK SITI: Košarkaši Oklahome pobedili su rano jutros Sakramento Bogdana Bogdanovića 106:101 u nastavku NBA lige.

Srpski reprezentativac nakon tri slabe partije nagovestio je povratak u formu sa 19 poena (6/11 iz igre, tri trojke), osam skokova i tri asistencije za 29 minuta na parketu Tandera.

Domaćina je, po navici, vodio Rasel Vestbruk 20. tripl-dablom u sezoni, a 99. u karijeri, ostvarivši 17 pogodaka, 11 završnih dodavanja i 10 skokova.

Bogdanović je bio najefikasniji u svom timu, a kod Oklahome Pol Džordž i Karmelo Entoni sa po 21 poenom.

Trenutno najuspešnija ekipa lige Hjuston nastavila je sa trijumfima i to u derbiju Teksasa protiv San Antonija 109:93.

Predvođeni prvim strelcem NBA Džejmsom Hardenom sa 28 pogodaka Rokitsi su izbacili Sparse iz zone za plej-of Zapadne konferencije u kojoj je sada Juta, a San Antonio odmah iza uz Denver Nikole Jokića.

U preostale dve utakmice sinoć, Milvoki je bio bolji od Memfisa na gostovanju 121:103, a Portland od Majamija 115:99.

NBA: Sedmi tribl-dabl Jokića u pobedi nad Kingsima

12.03.2018. 09:29 09:41
NBA: Beli igrao 40 minuta, Minesota bolja od šampiona

11.03.2018. 23:33 23:34