UZ POMOĆ VAR-a, ZVEZDA POVELA protiv Jang Bojsa! Pogledajte ko se BAŠ OBRADOVAO Endiajevom prvencu (VIDEO)

04.10.2023. 22:01 22:17
Izvor: Tanjug (Jadranka Ilić)

BEOGRAD: Fudbaleri Crvene zvezde posle prvog poluvremena vode 1:0 protiv Jang Bojsa u utakmici grupne faze Lige šampiona.

Prvenac u crveno-belom dresu postigao je Šerif Endiaje u 35. minutu, posle asistencije Osmana Bukarija i to nakon intervencije VAR-a.

Ponovo, baš kao protiv Mančester Sitija u prvom kolu, VAR je "pomogao" Zvezdi i promenio odluku sudija.

Novak Đoković skakao od sreće

Prvi teniser sveta, Novak Đoković nalazi se na stadionu "Rajko Mitić" kako bi bodrio fudbalere Crvene zvezde na meču Lige šampiona protiv Jang Bojsa.

I imao je čemu da se raduje, pošto je Zvezda povela u 36. minutu golom Šerifa Endiajea, a taj rezultat aktivan je na poluvremenu utakmice.

Srpski teniser je to dočekao sa velikim oduševljenjem, skakao je od sreće i stisnutih pesnica je skandirao iz svoje lože.

Bukari je postigao još jedan gol u nadoknadi vremena, ali ga je VAR opravdano poništio zbog ofsajda.

"Zvezdana noć" na Marakani - Van Gog inspiracija za koreografiju navijača

Navijači Crvene zvezde priredili su spektakularnu koreografiju uoči utakmice protiv Jang Bojsa, a kao inspiracija im je poslužila čuvena slika Vinsenta Van Goga "Zvezdana noć".

Inspirisani zvezdaškom tradicijom i željom da još jednom napravimo iskorak u podršci Zvezdi kroz koreografije i spektakl na Marakani odlučili smo da  zvezdanu noć prikažemo kroz umetnost. Čuvena slika Vinsenta van Goga  "Zvezdana noć“ preneta je  i oslikana na punim tribinama Marakane u mozaiku od 50 000 najlona-uz poruku „ Ovo je noć smelih, ovo je noć hrabrih, navodi se u saopštenju navijača Zvezde.

NOLE BODRI FUDBALERE ZVEZDE protiv Jang Bojsa ŠUTANOVCA NISU PUSTILI U SVEČANU LOŽU, evo i zašto

04.10.2023. 21:17 21:32