Zrenjaninska liga: Veskov odbranio penal

15.10.2019. 10:57 10:58

​​​​​​​Crvena zvezda - Vojvodina (NM) 1:1 (0:1)

RUSKO SELO: Stadion Crvene zvezde, gledalaca 200, sudija: Ilić (Zrenjanin), strelci: Popeskov u 22. za Crvenu zvezdu, a Vasičin u 15. minutu za Vojvodinu.

CRVENA ZVEZDA: Maksić 6, Savičić 6, N. Oljača 6, Pašić 5 (Hun), Perović 6, Petrović 6, A. Oljača 6 (Miladinov), Popeskov 7, Uzelac 6, Gucul 6, Čudanov 6 (Vokić).

VOJVODINA: Veskov 7, Popov 6, Škero 7, B. Terzin 6, N. Arsenov 6, Rockov 7, S. Terzin 6, Stojkov 6, Maleš 7, Vasičin 7.

U susretu između Crvene zvezde i Vojvodine iz Novog Miloševa nije bilo pobednika, mada su Ruskoselci bili bliži pobedi da su iskoristili penal u 75. minutu igre, kada je odlični golman gostiju Veskov odbranio šut Pašića. Ipak, što su pružile obe ekipe u toku utakmice, remi je najrealniji ishod ovog susreta. Ruskoselci su bili oslabljeni neigranjem najboljih igača Medića i golgetera Barbata.

M. Račić

Rusanda - Delija 4:2, Mladost (BD) - Jedinstvo 3:2, Radnički - Lehel 0:12, Crvena zvezda - Vojvodina 1:1, Mladost (L) - Tamiš 2:1, Borac - 2. oktobar 6:0, Polet - Omladinac 1:2, Klek - Potisje 1:1.

1. Omladinac     9      8      1      0      41:10        25

2. Potisje  9      7      2      0      33:11        23

3. Lehel    9      6      1      2      27:5  19

4. Vojvodina      9      5      1      3      19:11        16

5. C. zvezda       9      5      1      3      16:11        16

6. Klek      9      4      3      2      20:10        15

7. Delija   9      4      1      4      16:17        13

8. Rusanda 9      4      1      4      15:17        13