(VIDEO) MITROVIĆ PROMAŠIO PENAL, PA ŠUTNUO JOŠ JEDAN Srbin ne odustaje od "ludog" izvođenja

08.03.2024. 17:57 18:02
Izvor: Youtube printscreen/Sport Klub

Fudbaleri Al Hilala ostvarili su 30. pobedu zaredom u svim takmičenjima, računajući i prijateljske utakmice i tako su nastavili impresivan niz. Aleksandar Mitrović je jedan penal promašio i jedan penal realizovao.

U izuzetno zanimljivom meču 23. kola šampionata Saudijske Arabije, savladali su Al Rijad u gostima rezultatom 3:1 (0:0).

Utakmicu je obeležilo nekoliko neverovatnih dešavanja.

Mitroviću je u 11. minutu poništen gol zbog ofsajda, kada je interevenisao VAR, da bi zatim u osmom minutu nadoknade promašio penal.

Urugvajski golman Kampanja mu je odbranio udarac.

Izjednačenje je doneo Ruben Neveš u 67. minutu sa penala, pošto je preuzeo tu odgovornost od Mitrovića, koji je već promašio jedanaesterac.

Vođstvo je doneo Majkl u 75. minutu, na asistenciju Malkoma.

Na kraju, videli smo još jedan penal u 93. minutu.

Ovoga puta je Mitrović preuzeo odgovornost i rešio da se iskupi za prvi promašeni penal.