TRENER CRVENE ZVEZDE OTKRIO ŠTA MU JE GVARDIOLA REKAO odmah posle utakmice na Etihadu

20.09.2023. 07:43 07:50

Mančester siti sa 3:1 na startu Lige šampiona na Etihadu savladao Crvenu zvezdu.

Favorit je opravdao svoju ulogu, ali nije sve išlo tako lagano. Jer, Zvezda je na poluvremenu pogotkom Bukarija u sudijskoj nadoknadi stekla inicijalnu prednost.

Ipak, već u drugom minutu nastavka Alvarez je izjednačio na 1:1, a tada je počela sveopšta dominacija sastava Pepa Gvardiole. Alvarez je drugim pogotkom preokrenuo rezultat u korist Građana, a konačnih 3:1 u 73. minutu postavio je Rodri.

Posle utakmice zanimljivu je izjavu dao Barak Bahar, izraelski strateg Crvene zvezde.

- Rezultat nije dobar, ali pokušavali smo, borili smo se. Rano smo primili gol u drugom poluvremenu. Glazer nas je spašavao, mnogo smo naučili iz ove utakmice - rekao je trener beogradskog sastava koji je potom otkrio šta je bila tema podužeg razgovora kojeg je odmah posle poslednjeg sudijskog zvižduka vodio s velikim Gvardiolom:

- Rekao mi je da me čeka da popijemo vino - kazao je Bahar.

BAHAR PRED MEČ S MANČESTER SITIJEM: Znamo protiv koga igramo, ali VERUJEM U NAŠU HRABROST I PAMET

18.09.2023. 21:28 21:30