(UŽIVO) SUPERLIGA SRBIJE: Železničar - Vojvodina 0:3

06.04.2024. 18:15 19:50
Izvor: FK Vojvodina

fudbaleri Železničara i Vojvodine igraju u Pančevu utakmicu 29. kola Superlige Srbije.

Kraj

Mihailo Ivanović je ponovo postigao dva gola na jednoj utakmici. Naime, u 60. minutu on je povisio vođstvo Vojvodine protiv Železničara na 3:0.

Počelo je drugo poluvreme. Vojvodina i dalje ima inicijativu.

Poluvreme

Nastaviloa je Vojvodina sa napadima i prilikama, pa je ubrzo dobila i penal. Siguran sa bele tačke u 23. minutu bio je Zukić za vođstvo od 2:0.

Početak utakmice pripao je fudbalerima Vojvodine, koji su imali konkretnije napade i šanse i u 10. minutu su jednu i iskoristili. Ivanović je bio strelac vodećeg pogotka za Vojvodinu.

Kolo pre kraja osnovnog dela Superlige Srbije u Pančevu se igra utakmica od obostranog značaja pokrajinskim superligašima: Železničaru u borbi za opstanak u elitnom srpskom takmičenju, Vojvodini za pozicioniranje u vrhu tabele, pred razigravanje u plej-ofu.

U PANČEVU DUEL POKRAJINSKIH SUPERLIGAŠA ŽELEZNIČARA I VOJVODINE: O „veštaku“ se ne razmišlja

05.04.2024. 16:21 16:29