Superliga Srbije: Završen derbi Vojvodina-TSC (0:1)

05.02.2021. 16:17 18:42

U Novom Sadu na Stadionu „Karađorđe“ kraj meča Vojvodina-TSC, TSC poveo u 30. minutu golom Petkovića koji je odlučio pobednika

95`  Kraj utakmice

90` Posle prodora Gemovića sa leve strane umalo autogol TSC-a

84` U TSC-u Duronjić umesto Stanojeva, Banjac menja Santrača

83` Prilika za Vojvodinu, Gemović centrira sa leve strane, Čović kasni za delić sekunde, Vukadinović izašao u timu Vojvodine na terenu Novevski

74` Čović dobio žuti karton zbog faula nad Tomanovićem

70`Kontra Vojvodine, Vukadinović dobio dug pas, pretrčao čuvara, potom je golman Filipović za delić sekunde brže zakačio loptu, a igrači su se sudarili. Prilika za Vojvodinu

67` U Vojvodini Petar Bojić umesto Veljka Simića

`66` U TSC-u ušao Đakovac umesto Tumbasevića

63` Posle konstatnog pritiska Vojvodine šut Veljka Simića sa petnaestak metara, lopta otišla preko prečke, dobra prilika za Vojvodinu

62` Gužva u petercu TSC-a posle nezgodnog centaršuta Drinčića, gosti se nekako odbranili

58` Brza dvopotezna akcija TSC-a sa leve strane, izblokiran Stanojev, žuti karton dobio Petković iz TSC-a. U Vojvodini Mrkaića menja Gemović

55` Žustra igra u drugom poluvremenu, ali se igra uglavnom na sredini terena, za sada nema šansi

49` U drugom poluvremenu Vojvodinu vodi Šarac, pošto je Lalatović isključen

46` Počeo drugi deo utakmice, u Vojvodini na terenu Nemanja Čović i Nikola Andrić, Bjeković i Zukić zamenjeni

45` Završeno prvo poluvreme,Lalatović prvo dobio žuti karton zbog prigovora, pa potom crveni

43` Nezgodna situacija pred golom Vojvodine posle centaršuta, golman Novosađana Simić u petercu uspeo da interveniše

38` Mrkaić umalo da iskoristi lošu intervenciju štopera TSC`a Antonića

36` Šansa za Vojvodinu posle Drinčićevog centaršuta pokušao Bralić glavom, pre toga Antonić iz TSC-a dobio žuti zbog igranja rukom

30` Marko Petković iz blizine pogodio mrežu Vojvodine, pratio je prodor Zeca, koji je šutirao sa leve strane, TSC iskoristio odbitak, Vojvodina-TSC 0:1

28` Drinčić iz slobodnjaka, ali se TSC posle centaršuta lako odbranio. Pre toga Tomanović iz  TSC -a dobio 36`žuti zbog faula nad Bjekovićem

25` Odmah potom šansa za TSDC za Đuru Zeca posle prodora po levom boku

24` Igrači Vojvodine tražili penal, posle toga Stojković iz Vojvodine dobio žuti karton, pre toga veznjak Vojvodine Simić šutirao iz kaznenog prostora, TSC izblokirao loptu

21` Tomanović šutirao iz velike daljine, golman Vojvodine Simić lako brani

19` Drinčić poslao vrlo nezgnodnu loptu iz kornera, golman TSC Filipović s dosta muke izboksovao loptu

12` Posle kornera za TSC Marko Petković šutirao visoko preko gola Vojvodine

11` Nekoliko minuta rastrzane igre, rivali su izjednačeni

6` Zec zakačio kramponima po glavi golmana Vojvodine Simića, Zec dobio žuti karton

3` Odmah na startu brza akcija Vojvodine, nekoliko dodavanja, dobar šut Vukadinovića desnom nogom prva prilika za Novosađane

VOJVODINA: Nikola Simić, Marko Bjeković, Siniša Saničanin, Dejan Zukić, Stefan Đorđević, Nikola Drinčić, Momčilo Mrkaić, Slavko Bralić, Aranđel Stojković, Veljko Simić, Miljan Vukadinović

TSC: Nenad Filipović, Stefan Santrač, Saša Tomanović, Janko Tumbasević, Đuro Zec, Goran Antonić, Filip Babić, Jug Stanojev, Nenad Lukić, Petrović Nemanja, Marko Petković