Superliga Srbije: Završen derbi Partizan-Vojvodina (2:0)

02.03.2021. 15:34 22:31
Izvor: J.Grlić

Kraj utakmice Partizan-Vojvodina, Asano doveo Partizan u vođstvo u 25. minutu, Asano ponovo pogađa u 64. minutu

93` Kraj utakmice, Stojković još jednom odbranio odličan šut iz daljine sa desne strane

92` Drinčić izvanredno šutnuo iz slobodnjaka,Stojković se izvio i odbranio, potom je još dva puta golman Partizana branio zicere napadača Vojvodine

90` Miloš Jojić iz Partizana dobio žuti karton zbog oštrog faula

89` Lazar Marković sa dvadesetak metara iz polukontre šutira pored  Vojvodininog gola

85` Suma asistirao Bajebeku, ovaj šutira po zemlji sa 15-tak metara, golman Vojvodine Simić lako brani

79` Partizanov trener Stanojević dobio žuti zbog prigovora, smatra da sudija nije svirao faul nad bekom crno-belih Obradovićem

78` Drinčić sa osmnaest metara iz slobodnog udarca šutirao tik iznad prečke Partizanovog gola

71` U Partizanu Bajebek menja dvostrukog strelca Asana

69` Drinčić centrirao iz slobodnjaka, Stojkoviću ispala lopta, Bojić šutira iz blizine, lopta ide pored stative. Velika šansa za Vojvodinu

64` Partizan poveo sa 2:0 golom Asana, fenomenalno mu je asistirao Natho pasom kroz odbranu Vojvodine. Natho odmah potom zamenjen, ušao Suma

62` Žuti za Bojića, u Vojvodini ušli Gemović i Zukić, izašli Veljko Simić i Mrkaić

61` Bez šansi u drugom poluvremenu

52` Početak drugog poluvremena liči na uvodni deo meča, dosta trčanja i angažovanja, ali nema povezanih akcija

46` Počeo drugi deo meča u Partizanu ušao Lazar Marković umesto Nemanje Jovića, u Vojvodini  Aranđel Stojković i Petar Bojić umesto Novevskog i Devetka

45` Kraj prvog poluvremena

44` Asano dugo vukao loptu po sredini terena, ušao u zonu šuta, gađao pored stative. Odmah poto Asano promašuje sa osam metara iz stopostotne šanse za Partizan

40` Asano sa desne strane pogađa spoljni deo mreže posle nešto duže kombinacije Partizana

36` Vrlo visok tempo meča, posebno posle promene rezultata

31` Smenjuju se napadi na obe strane, Vojvodina izvela dva kornera u dva minuta

29` Drinčić šutirao na gol Partizana iz kornera, Stojković morao da se potrudi da "izvuče" loptu

27` Asano šutirao posle prodora Miljkovića sa desne strane, odbrana Vojvodine izblokirala šut

25` Asano izuzetno jako šutnuo posle prodora sa desne strane, lopta udara u stativu i odlazi u mrežu, 1:0 za Partizan

17` Novevski iz Vojvodine dobio žuti karton, kasnio je i nezgodno zakačio suparnika

16` Timovi u derbiju izjednačeni

14` Mrkaić lepo prošao sa leve strane, centrirao po zemlji u peterac Partizana, napadači Vojvodine nisu ga pratili

10` Asano pobegao sa leve strane, uputio udarac po zemlji, lopta odlazi pored gola golmana Vojvodine Simića

9`Vukadinović iz Vojvodine poluvolejom hvata loptu sa 17 metara posle odbitka nakon Drinčićevog centaršuta, lopta leti preko gola

7` Polukontra Partizana, Jojić vukao loptu, dao je desno do Asana, ovaj je vraća, Jojić meko šutira po zemlji pored stative

4` Uvodno odmeravanje snaga, za sada bez povezanih akcija

SASTAVI

PARTIZAN: Vladimir Stojković, Svetozar Marković, Igor Vujačić, Bibras Natho, Filip Holender, Takuma Asano, Aleksandar Šćekić, Aleksandar Miljković, Ivan Obradović, Miloš Jojić, Nemanja Jović

VOJVODINA: Nikola Simić, Mladen Devetak, Siniša Saničanin, Stefan Đorđević, Nikola Andrić, Nikola Drinčić, Vladan Novevski, Veljko Simić, Momčilo Mrkaić, Slavko Bralić, Miljan Vukadinović