Superliga Srbije: Vojvodina - Zvezda 1:4 (Uživo)

02.09.2018. 18:50 21:00
Izvor: J. Grlić

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu sa 4:1. u derbiju 7. kola Superlige Srbije na stadionu "karađorđe" u Novom Sadu.

90 3. minut: Kraj utakmice

90 2 minut: Zvezda je preko Srđana Babića došla do 4:1 i pobede. Bivši igrač Vojvodine bio je neometan na petercu prilikom kornera Krstičića. Ovaj ga je pogodio u glavu, a babić je loptu poslao u gol.

Igraće se dva minuta nadoknade

90. minut: Vojovodina je imala priliku da smanji rezultat. Eze je bio u šansi, prošao kroz sredinu, ušao u šesnaesterac, hteo da prosledi loptu do Bjedova, ali je Stojković u odbrani Zvezde bio na mestu.

89: minut: Kafu je bio u prilici, ali je loše reagovao.

82. minut: Veljko Simić je bio u prilici, ali mu je golman Vojvodine Nikola Simić odbranio šut.

79. minut: Izmena u Zvezdi. Izašao je Milan Rodić, a ušao Marko Gobeljić.

78. minut: Nije Vojvodina imala sreće. Kukumis je šutirao, ali je stativa zaustavila udarac.

77. minut: Crvena zvezda je povela sa 3:1, a strelac je Ben. Krstičić je uposlio Simića, posle njegove povratne lopta je odskočila, spreman je bio Ben koji je glavom loptu ubacio u mrežu.

75. minut: Pripretila je Vojvodina. Arsić je pokušao da uposli Stojkovića, ali je Borjan uspeo da uhvati loptu pre napadača.

72. minut: Izmena u Vojvodini. Izašao je Fofana, a ušao Darko Bjedov.

71. Izmena u Zvezdi. Izašao je Ebesilio, a ušao je Nenad Krstičić.

66. minut: Ponovo šansa za Zvezdu. Veljko Simić je šutirao, ali je lopta otišla metar pored stative.

63. minut: Vojvodina je uzvratila preko Arsića, šutirao je po sredini, ali je Borjan uspeo da je uhvati.

62. minut: Rodić je opet bio u prilici, ali je golman Vojvodine Simić bio na pravom mestu.

60. minut: Rodić je bio u odličnoj šansi, ali je levi bek Zvezfde izblokiran i lopta je otišla u korner.

60. minut: Izmena u Vojvodini, izašao je Milojević, a ušao Arsić.

59. minut: prilika za Vojvodinu, šutirao je Đurić.

48. minut: Simić je u dva navrata imao priliku za Zvezdu, ali bezuspešno. Za utehu oba puta je dobio korner.

46. minut: Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena

45 1: velika šanza za Vojvodinu. Eze je bio u prilici, ali je Borjan odbranio njegov šut.

Igraće se tri minuta nadoknade

45. minut: Žuti karton za Dušana Jovančića.

44. minut: Gol iz penala postigao je Ben za vođstvo Zvezde od 2:1.

43. minut: Penal za Zvezdu. Jovančić je napravio lažnjak i sačekao da mu Đorđević ukliza, a sudija Piper je pokazao na jedanaesterac.

42. minut: Došlo je do malog koškanja između Babića i Fofane, razdvojili su ih saigrači i obojica su dobila žute kartone.

40. minut: Zvezda i dalje napada, sada je u prilici bio Filip Stojković. Uposlio ga je odlični Ebesilio, ali je Simić bio na mestu i otklonio opasnost po gol Vojvodine.

36. minut: Ponovo prilika za Zvezdu. Simić otkkao je ušao u igru ima mnogo posla. Sada je Ebesilio odlično izveo korner, Jovančić je bio najviši u skoku, ali je lopta otišla pored stative.

34. minut: Nova prilika za Zvezdu sada za Kafua, kog je dobro uposlio Ben. Kafu je iz kaznenog prostora gađao suprotni ugao, ali nije bio dovoljno precizan.

33. minut: Velika šansa za Crvenu zvezdu, ali je ostala neiskorišćena. Odlično je Ebasilio uposlio Bena, ali je Simić odbranio njegov udarac.

30. minut: Emil Rockov je ponovo na zemlji. Sudija Piper je morao da prekine susret, a lekarska ekipa je ponovo ušla na teren. Izgleda da je onaj sudar s Pavkovim bio teže prirode. Tako je i Vojvodina morala da izvrši izmenu. Među stative je morao Nikola Simić.

23. minut: Sudar Rockova i Pavkova. Golman Vojvodine je ostao da leži i reagovao je lekarski tim. Ali, i Pavkov se povredio i nije mogao da dalje nastavi, pa je došlo do izmene. Milana Pavkova je zamenio Veljko Simić u 27. minutu.

20. minut: Vojvodina je izjednačila na 1:1. Strelac je bio Đuričin. Opet je Fofana bio jedan od glavnih aktera, uhvatio je odličan centaršut sa desne strane na drugoj stativi i glavom gađao suprotni ugao. Borjan je jedva uspeo da sačuva gol, ali je lopta pala na liniju, pritrčao je Đuričin i samo je prosledio u gol.

19. minut: Prva velika prilika za Vojvodinu. Fofana je pobegao, šutirao iskosa s leve strane, ali je lopta otišla paralelno s gol linijom.

16. minut: Crvena zvezda vodi sa 1:0. Strelac je Milan Pavkov. On je uspeo da pobegne odbrani Vojvodine i izbegne ofsajd, golman Rockov se okliznuo, a napadač Zvezde je šutirao ispod njega. Lopta se provukla i završila u mreži

14. minut: Priliku je imao i Ebesilio, koji je hteo da proigra Bena, ali je šansa propala.

11. minut: Prilika za Vojvodinu. Đurić je pronašao Đuričina, ali ovaj nije uspeo da realizuje šansu.

10. minut: Bez ozbiljnijih napada na obe strane. Vojvodina se dobro brani, Zvezda je umorna od duela u kvalifikacijama Lige šampiona. Uz to je i veoma sparno u Novom Sadu uz temperaturu od 30 stepeni Celzijusa.

4. minut: Prvi napad Vojvodine. Đuričin je šutirao iz daljine, ali bez veće opasnosti za golmana Crvene zvezde Borjana.

3. minut: Prvi napad Zvezde. Pokušao je Kafu da proigra Bena, ali je ovaj bio u ofsajdu.

1. minut: Počela je utakmica u Novom Sadu