Superliga Srbije: Zukić doneo Vojvodini pobedu protiv Javora (3:1)

06.06.2020. 13:37 15:52
Izvor: J. Grlić

U Ivanjici završen meč 28. kola Superlige Srbije Javor - Vojvodina. Dejan Zukić postigao vodeći gol za Novosađane u 56. minutu. Zukić ponovo pogodio i to u 68` minutu. Jevremović iz Javora dao autogol u 79. minutu za još veće vođstvo Vojvodine. Zvekanov dao gol za Javor u 83. minutu

94` Završena utakmica u Ivanjici, Vojvodina dominatna tokom celog meča

91` I u finišu utakmice Vojvodina vrlo borbena

89` Krnić it Javora oštro šutnuo sa desne strane, lopta odlazi daleko od gola

87` Još jedna velika šansa za Vojvodinu, Lazović odbranio šut Đuričina po zemlji

86` Centaršut Andrića, Čović šutira glavom , Lazović iz Javora brani, velika šansa za Vojvodinu

84` Dobro drugo poluvreme, palo četiri gola u ovom delu meča

83` Zvekanov dao gol za Javor posle asistencije Sevića , rezultat je 3:1 za Vojvodinu

81` Krnić pogodio prečku Vojvodinog  gola

79` Novi opasan napad Vojvodine , lep prodor po desnoj strani, duga akcija i na kraju gređka odbrane Javora, Jevrempović daje autogol, 3:0 za vojvodinu

77` U ekipi Vojvodine Đuričin umesto Mrkajića, Kokir menja Vukadinovića, Čović  dvostrukog strelca Zukića

75` Rogač ušao umesto Radivojevića u ekipi iz Ivanjice

74` Vovodina stalno ima iincijativu, Vukadinović šutirao, ali neprecizno

73` Varga u Javoru izašao, šansu dobio Milošević

68` Zukić dao drugi gol, 2:0 za Vojvodinu

64` U Javoru ulazi Krnić, izlazi Nikolić

61` U Vojvodini izlazi Bralić, ulazi Đurić na poziciju štopera

58` Zukić je u ovom meču prvi put bio starte i dao je gol za Vojvodinu

56` Zukić pogađa za Vojvodinu, 1:0, prvo je šutirao glavom i potom nogom sa sedam metara bio precizan

55`  U Vojvodini ušao Nešković, izapao Gemović

54` Opet opasan napad Vojvodine, snažan šzt Vukadinovića sa desne sgrane, ali neprecizan

52`  Novi korner za Novosađane, Javor se odbranio. Ponovo korner za Vojvodinu, šut Gemovića, lopta leti izhnad prečke. Vojvodina pritska Javor

49` Korner za Vojvodinu, potom još jedan, šansa za Vojvodinu, Mrkajić nije uspeo iz okreta iz blizine da zatrese mrežu

46` Napad Javora, mekan udarac glavom , Simić lako brani

Završen prvi deo utakmice, Vojvodina bila bolji akter

43` Vukadinović posle brzog napada Vojvodine šalje loptu kroz peterac, nije bilo završnice

41` I Mrkajić iz Vojvodine dobio žuti

40` Sević  iz Javora dobio žuti karton

39` Vojvodina ima nešto više lotu od Javora, a imala je i više šasnsi

36` Drinčić lepo šutira iz slobodnjaka, Lazović brani

34` Lepa akcija Vojvodine, niz dobrih dodavanja i fino otkrivanje igrača, centaršut ipak nije imao ko da završi, napadači su kasnili

32` Odmah kontra Vojvodine, Vukadinović šutira, golman Javora brani

31` Velika šansa za Javor, Zvekanov iz okreta šutirao iz neposredne blizine

29` Radivojević iz Javora dobio žuti karton, nakon što je Zukić ukrao loptu odbrani Ivanjičana

27` Korner za Javor, lopta daleko od gola U Ivanjici u 14 časova počinje meč 28. kola Superlige Srbije Javor - Vojvodinaojvodine

23` Vojvodina pogađa prečku, prošao izvanredno po levoj strani, zalomio u desno, izvandredno šutnuo, prečka spasila Javor. Druga velika šansa za Novosađane

22` Drinčić šutira iz slobodnjaka, lopta udara u živi zid

21` Prvi korner za domaći tim, pa kontra Vojvodine koja nije bila tačno odigrana

17` Napadi Vojvodine uglavniom idu po desnoj strani, česti prodori i centaršutevi

16` Ponovo korner za Novosađane, Javor se odbranio

15` Još jedan korner za Vojvodinu, lopta kružila po kaznenom, Javorotklonio opasnost

12` Posle greške Bralića Javor je imao polušansu,  šut po zemlji, lopta ide pored gola

10` Stojković posle kornera iz prve lepo šutirao na odbijenu loptu posle kornera, golman Javora Lazović ukrotio je šut . Prva šansas na utakmici

9` Odlična akcija Vojvodine, lep pas i prodor sa desne strane, cenrtaršut, udarac glavom, korner

8`Bralić iz Vojvodine dobio žuti kartom zbog oštrog starta, koji je usledio posle greške u prijemu lopte

5` Prvi korner za Vojvodinu, centrirao Drinčić, Saničanin poslednji igrao lotom, gol Javora nije ugrožen

2` Početak meča protiče u igri bez povezanih dodavanja, uobičajeno za svaki start fudbalske utakmice