SUBOTIČKA LIGA Tomislavci na vrhu

16.04.2024. 13:06 13:07
Izvor: Dnevnik.rs

Fudbaleri Tomislavca ne znaju za poraz ovom prolećnom delu igraju dobro i preuzeli su prvo mesto.

Jadran - Tomislavci 1:4 (1:1)

FEKETIĆ: Igralište Jadrana, gledalaca 100, sudija: Ilić (Subotica), strelac: Bobić u 9. za Jadran, Tresiglavić u 43. i 49. Novaković u 91. i Krvavac u 92. minutu. Crveni karton: Miranović (Jadran),

JADRAN: Đorđević 6, Prolić 6 (Ilić 6), Miranović 6,5, Martinović 6,5, Laban 6, Žmukić 7, Glendžsa 7 (Radulović 6), Spremo 7 (Martinović), Vukotić 6,5, (Čeke 6), Babić 7, Balać 7, Matković 6.)

TOMISLAVCI: Onhaus 7, Doslov 7 (Savić 6,5), Nedić 8, Tresiglavić 8, Majkić 7, Barna 7 (Ivančević 6,5), Duljaji 7, Milovanović 7 (Krvavac 6,5), Jaka 7 (Novaković 6,5), Blakić 7 (Kosanović), Sivčević 7.

Doduše fudbaleri Jadrana su dobro parirali u prvom delu, čak su i poveli, ali im je u nastavku ponestalo snage.

S. Stojiljković

Proleter - Tavankut 2:0 (2:0)

RAVNO SELO: Igralište Proletera, gledalaca oko 100, sudija Janković (Mol), Strelci: Kobilarov u 12. Perazić u 28. minutu, Žuti kartoni: Nešković, Nikolić (Proleter), Milanović, D. Tumbas, Godor (Tavankut).

PROLETER: Mirković, Zelić (Veličković), Sekulić (Kovačev), Pješivac, Sivčević, Nikolić, Perazić, Kojičić, Popržen (Zbućnović), Kobilarov, Milićević (Nešković)

TAVANKUT: Milanović, Dondur, Godor, Momčilov, Sloboda, Miranović, S.Tumbas Laketić, D. Tumbas, Juhas (Poljaković), Vuković, Perić.

Dobro organizovana igra Ravnoselaca u prvom poluvremenu rezultirala je sa dva efektna gola. U 12. minutu sa 40 metara Kobilarov je iz slobodnog udarca očistio paučinu levog gornjeg ugla gostujućeg gola. U 28. minutu Perazić postavio konačan rezultat.

L. Kiš

Sutjeska - Napredak 3:1 (1:0)

BAČKO DOBRO POLJE: Igralište pored Sušare, gledalaca: 300, sudija: O. Ivanišević (Subotica), strelci: Drinčić(iz jedanaesterca) u 45. Đurđić u 50. i M. Bajić u 80. za Sutjesku, a L. Hodonicki u 65. minutu za Napredak,  žuti kartoni: Đurđić (Sutjeska), a A. Peškanov, E. Hodonicki, Ćurčić, Miljević, Đurđević (Napredak).

SUTJESKA: V. Jovović, Rovčanin (Klještan), M. Bajić (Peković), Drinčić (Berklović), Rodić (M. Nikolić), Pavićević, Đurđić, Vasiljević, N. Hrnjački, Ognjenović, Z. Bajić (Lopušina).

NAPREDAK: A. Peškanov, Berić, E. Hodonicki, Ciganović, D. Kozomora(Ćurćić), Miljević, Ergerac (Prolić), B. Živanović, Starčev (Đurđević), Buzadžin, L. Hodonicki.

Vrlo dobro odigrali su fudbaleri domaćeg tima veći deo utakmice protiv Nadaljčana. Ali, otpor gostiju slomili su tek u drugom poluvremenu.

Đ. Št.

Tabela i rezultati:

Jadran - Tomislavci 1:4, Senta - Jedinstvo 4:1, Vinogradar - Budućnost 0:3, Srbobran - Iskra 2:0, Čoka - Njegoš 3:1, Proleter - Tavankut 2:0, Sutjeska - Napredak 3:1, Udarnik - AFK 3:4.