Srpski fudbaler ALEKSANDAR MITROVIĆ PONOVO STRELAC u pobedi Al Hilala (VIDEO)

08.12.2023. 19:20 20:42
Izvor: Youtube Printscreen

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je gol iz penala u pobedi Al Hilala rezultatom 2:1 na gostovanju ekipi Al Tae u meču 16. kola najjače lige Saudijske Arabije.

Mitrović je u 30. minutu realizovao penal za 2:0, prethodno je u u 20. minutu prednost gostima doneo Salem Al Davsari. Napadaču reprezentacije Srbije ovo je 12. gol u 13 utakmica u najkvalitetnijoj ligi Saudijske Arabije.

Tarik Abdulah je postavio konačnih 1:2 golom u 45 5. minutu. Uz Mitrovića, koji je odigrao ceo meč, starter u dresu Al Hilala bio je i Sergej Milinković-Savić koji je igrao do 90 3. minuta.

Al Hilal je sad na prvom mestu ima 44 boda.

TRI NAGRADE ZA TRI LAUREATA Stojković, Mitrović i Slović dobitnici Zlatne lopte FSS za 2023. godinu

07.12.2023. 16:43 16:52
SRPSKA GOLEADA Dva gola Mitrovića i jedan Sergeja za pobedu Al Hilala protiv Ronaldovog Al Nasra

01.12.2023. 21:31 21:42