SREMSKA LIGA Voganjci u finišu do bodova

11.10.2023. 11:30 11:36

Sloga – Radnički (I) 2:0 (0:0)

VOGANJ: Igralište Sloge, gledalaca 150, sudija: Graovac (Ruma), strelci: Lenhart u 80. i Marin u 89. minutu. Žuti kartoni: Bosančić, Lenhart (Sloga), Mitrović (Radnički).

SLOGA: Cvetković, Gluvić, Marin, Batanski (Dostanić), Škorić, Pavlović (Popović), Bosančić, Lenhart (Petković), Stanić, Mileksić, Martinović.

RADNIČKI: Marković (Aleksić), Potkonjak, Šarenac, Đevljekaj (Mitrović), Drobac, Dobrijević, Grujić (Košutić), Vukmanović, Erkanović, Adamović, Ćirić (Mandić).

Ekipe Sloge je tek u finišu meča uspela da slomi otpor Irižana. Domaći igrači bili su bolji, imali desetak prilika, ali golmani gostiju Marković, a kasnije i Aleksić branili su odlično. Međutim, nisu izdržali i na kraju Voganjci su stigli do važne pobede.

PodrinjeSremac (D) 2:3(1:0)

MAČVANSKA MITROVICA: Stadion Podrinja, gledalaca 200, sudija: Katić (Ruma), strelci: Petrović u 15. i 61. za Podrinje, a Petrov u 67. Janković u 70. i Stanić u 90. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Radovanović, Jakovljević, Boričić (Podrinje), Pajčin, Španjević, Marčeta (Sloga). Crveni karton: Španjević (Sloga).

PODRINJE: Trnić, Janković, Radovanović, Jakovljević, Maslarić, Petović, Đurićić (Milošević), Boričić, Stanković (Bričić), Panić (Vlajić).

SREMAC:  Opačić, Zakić (Lazić, Kojić), Pajčin, Mirković, Španjević, Petrov(Đurić), Radojičić (Marčeta), Petrović, Simunović, Denković (Denković), Janković.

Imali su domaći fudbaleri Podrinja prednost od dva gola. Međutim, u završnici meča gosti iz Deča uspeli su da preokrenu rezultat. Pobedonosni pogodak Stanić je postigao u poslednjem minutu susreta.

KrušedolSremac (V) 1:1 (0:1)

KRUŠEDOL: Igralište Krušedola, gledalaca 120, sudija: Ranković (Jarak), strelci: Pavkov u 56. za Krušedol, a Kolarov u 12. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Vasojević, Klajić, Škrbić (Krušedol), Jovanović, Nikolin, Grujin (Sremac).

KRUŠEDOL: Bagaš, Vasojević, Jerković, Distl, Klajić, Pavkov, Katić, Škrbić, Kulja, Šenović, Hornjik.

SREMAC: Strugalović, Sredojević, Skopljak, Radosaavljević, Cvijanović, Jovanović (Milenković), Nikolin (Nikolin), Šukunda (Pavković), Kolarov, Dragutinović, Marinković (Popović), Rankov.

U derbiju začelja nije bilo pobednika. Doduše gosti su bili bliže pobede vodili sve do 56. minuta kada je Pavkov uspeo da izjednači rezultat.

LSKGraničar (K) 3:2 (2:0)

LAĆARAK: Igralište LSK-a, gledalaca 200, sudija: Pavlović (Ruma), strelci: Mačvanski u 25. Vujović u 40. i Malinović u 77. za LSK, a Halilović u 48. i 52. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Vujović, Mačvanski, Malinović, Stojačić, Čonjagić, Turudić (LSK),  Šojič, Stojanović, Stefanović (Graničar).

LSK: Veselinović, Radulović, Belić, Mikić, Vujović (Vujović), Mačvanski (Dimitrić), Malinović, Zarić, Stojičić, Galičić (Turudić), Čonjagić.

GRANIČAR: Jokić, Ćulić, Šojić (Simić), Makivić, Pečenica, Sovilj, Halilović, Vujić, Derajić, Ristić, Stojanović (Vukdinović).

Laćarci su igrali dobro u prvom delu susreta, imali prednost od dva gola. Međutim, samo četiri minuta Alen Halilović je postigao dva gola i izjednačio rezultat. Činilo se da će se meč završiti bez odluke, ali pred kraj susreta Malinović je doneo LSK-u pobedu.

Hajduk (V) – Šumar 0:3 (0:2)

VIŠNJIĆEVO: Igralište Hajduka, gledalaca 100, sudija: Pantović (Ruma), strelci: Ninić u 25. Ljubojević u 30. i Miličević u 89. minutu. Žuti kartoni: Đorđević, Kuzmanović, Vateha, Tomišić, Hrček (Hajduk).

HAJDUK: Tomašević, Đorđević (Đorđević), Jovanović, Kuzmanović, Novaković, Petaković (Kljajić), Vateha, Nježić (Kovačević), Tomšić, Perić, Radovanović.

ŠUMAR: Mladenović, Petković, Draganić, Kordolup (Anđelković), Matović, Obradović (Đokić), Ninić, Stojadinović, Popov, Ljubojević (Milićević), Mladenović.

Lider na tabeli odigrao je još jedan meč i bez problema slavio u Višnjićevu. Već u prvom delu susreta fudbaleri Šumara su imali dva gola prednosti, a u nastavku meča i Miličević se upisao u listu strelaca.

FruškogoracPolet 0:4 (0:3)

MANĐELOS: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija: Sučević (Sremka Mitrovica), strelci: Kesić u 5. 16. i 20. i Savić u 78. minutu. Žuti kartoni: Jović (Fruškogorac)

FRUŠKOGORAC: Milić, Stojković, Gajić, Grabić, Jović, Sarajlić, Lužajić, Đukić, Vuletić, Lazić (Trivunović), Grbić.

POLET: Petković, Đeniš (Zorić), Mitrović, S. Savić, M. Savić, Kesić (Đorđević), Kočijašević, Nović, Jerković  Lazić, Krkobabić.

Fudbaleri Poleta lako su došli do bodova u susretu sa fenjerašima. Dileme nije bilo već u prvih 45 minuta gosti su imali prednost od tri gola, a sva tri pogotka postigao je Kesić.

BudućnostNapredak 3:0 (1:0)

SALAŠ NOĆAJSKI: Igralište Budućnosti, gledalaca oko 200, sudija: Mušicki (Ruma), strelci: Maksimović u 36. i 65. i Vladisavljević u 86. minutu. Žuti karoni: Živić, Spišić, Kurjak (Napredak).

BUDUĆNOST: Koplić, Tucaković, Ivanović, Stanivuković, Radosavljvić, Maksimović (Simoljeić), Rogo (Draganović), Milošević, Mijailović (Jošić), Đurđević, Janković (Vladisavljević).

NAPREDAK: Traica, Živić, Janićijević, Spišić, Poljak (Antić), Kurjak, Jakšić, Dalibor Marković(Damjanović), Kalambura, Dobrić, Danilo Marković (Damjanović).

U jednom od dergiju kola Noćajci su slavili sigurnu pobedu i nagovestili da će se boriti za povratak u Vojvođansku ligu jug.  Mrežu gostiju načeo je Maksimović u 36. minutu, a sredinom drugog dela postigao je i drugi gol, a konačan rezultat je delo Vladisavljevića.

Partizan (V) – Srem 2:1(0:1)

VITOJEVCI: Iralište Partizana, gledalaca 150, sudija: Galić (Sremska Mitrovica), strelci: Mitrović u 73. i Pajić u 88. za Partizan, a Đilas u 36. minutu za Srem. Žuti kartoni: Zejić, Pajić, Branislav Mitrović, Đurović, Borislav Mitrović (Partizan), Cvetković, Matić, Bajlović (Srem) Crveni karton: Pajić (Partizan).

PARTIZAN: Sabo, Miletić, Vukosvljević, Zejić, V. Marković (Kostić), Branislav Mitrović (Borislav Mitrović), Čačić (Aleksić), Radović, Đurović, Pajić, Damnjanović.

SREM: Kovačević, Bogojević, Simić, Matić, Bogdan, Komazec (Javorac), Kovačević (Štetić), Gmizić, Đilas, Bajlović.

Gosti iz Sremske Rače vodili su do pred sam kraj meča, međutim, u finišu susreta domaći fudbaleri su uspeli da preokrenu rezultat i slave vrednu pobedu. Borislav Mitrović je u 73. minutu strelac izjednačujućeg pogotka, a u 88. minutu Pajić je bio ubojit.

Pripremio: G. Kovač

Sloga (V) - Radnički (I) 2:0, Podrinje - Sremac (D) 2:3, Krušedol - Sremac (V) 1:1, LSK - Graničar (K) 3:2, Hajduk (V) - Šumar 0:3, Fruškogorac - Polet (NK) 0:4, Budućnost - Napredak 3:0, Partizan - Srem 2:1.

1. Šumar  9      8      0      1      21:3  24

2. Sloga (V)       9      6      1      2      11:9  19

3. Budućnost     9      6      0      3      35:16        18

4. Graničar (K)  9      6      0      3      20:13        18

5. Napredak      9      5      2      2      32:9  17

6. Polet (NK)    9      5      1      3      21:11        16

7. LSK      9      5      1      3      14:14        16

8. Srem     9      4      3      2      18:11        15