SEHA liga: Vojvodina i Železničar nerešeno nakon plavog kartona

04.12.2018. 19:26 10:13
Izvor: seha-liga.com

U 10. kolu SEHA lige rukometaši Vojvodine nisu uspeli da na Slanoj bari savladaju niški Železničar, 27:27 (12:11).

Ovo je bio njihov treći meč ove sezone. Novosađani su vodili tokom većeg dela utakmice, održavali su prednost od dva gola razlike da na dve minute do kraja povećali na tri razlike (27:24).

Gosti su na 11 sekundi do kraja smanjili na gol razlike (27:26).

Ipak, kada se mislilo da je Vojvodina rešila meč u svoju korist, Stanković je napravio crveni karton pa i plavi dirajući loptu nakon prekida sudija, pa su gosti izveli sedmerac na kraju koji je realizovao Marković za 27:27.

Najefikasniji u redovima Vojvodine bili su: Grozdanić sa 8 golova (sedmerci 4/5), Stanković sa 5 golova, Čelica sa 4 gola, Tomić i  Nikolić po tri gola.

Kod gostiju iz Niša: Marković 8 i Vejin 5 golova.

M. K.

VojvodinaŽelezničar 27:27 (12:11)

NOVI SAD: Dvorana Slana bara, gledalaca: 150, sudije: Satoryija i Panyić (BiH). Sedmerci: Vojvodina 6 (4), Železničar 4 (3). Isključenja: Vojvodina 14, Železničar 18 minuta.

VOJVODINA: Ničić, Milić 1, Mirković, Čelica 4, Potpara, Perović 2 (7 odbrana), Marijanac, Prodanović, Tomić 3, Stanković 5, Nikolić 3, Rogan, Verkić, Milašević, Grozdanić 8 (4), Vučićević 1.

ŽELEZNIČAR: Milovanović 2, Potkonjak, Stanojević, Sretenović 3, Mađar, Vejin 5, Lazić (1 odbrana), Milosavljević 1, Živković 3, Stošić (4 odbrane), Spasić, Marković 8, Jevtić 2, Damjanović 1, Kljajić 2, Pavlović.

SEHA liga: Vojvodina dočekuje Železničar

04.12.2018. 09:53 10:44
Seha liga: Vojvodina savladala Metalurg

29.11.2018. 20:07 20:15