Rutinska pobeda futsalera Bečeja

09.05.2018. 09:27 09:28
Izvor: Dnevnik, ilustracija

Poslednji okršaj 20. kola Vojvođanske lige počeo je sa pola sata zakašnjenja, jer su se čekali gosti iz Kačareva.

A kad su došli, bilo ih je samo sedmorica. Domaćin je očekivao da će lako izaći na kraj sa ekipom koja ima „kratku klupu“ i prevarili se.

Gostujući golman Zoran Šašić se razbranio, a ostali su se borili dok su imali snage. Valja naglasiti da su u 29. minutu ostali i bez Nikolovskog, koji je zbog dve javne opomene morao u svlačionicu. Poslednjih pet minuta su bili ključni za konačan rezultat, jer su momci sa Tise u tom periodu zabeležili seriju od 4:0 i zabeležili rutinsku pobedu.

V. Jankov

Bečej - Kraljevićevo 8:4 (2:1)

BEČEJ: Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin Baya“, gledalaca: 50. Sudije: Milanović (Pančevo) i Petrović (Knićanin). Strelci: Dražić u 12, 39. i 40, Mrakić u 19, Ćulum u 22, Kobiljski u 30, Stojanovski (autogol) u 36, Mandayić u 38. za Bečej, a Nikolovski u 20, Vučković u 21, Trajčevski u 25. i 34. minutu za Kraljevićevo. Žiti kartoni: Ćurčić, Ćulum i Dražić (Bečej), a Nikolovski i Vučković (Kraljevićevo). Crveni karton: Nikolovski (Kraljevićevo) u 29. minutu. Nagomilavanje prekršaja: Bečej 7(3 4), Kraljevićevo 2(1 1).

BEČEJ: Ćurčić (11 odbrana) 8, Ćulum 7, Kobiljski 7, Dražić 8, Lovre 6, Milovanov 6, Mrakić 6, Mandayić 6, Pelengić 7, Vadaski -.

KRALJEVIĆEVO: Šašić (19 odbrana) 9, Nikolovski 5, Stojanovski 7, Vučković 6, Trajčevski 7, Veličković 6, Miljanović 6.