PRIPREMNA UTAKMICA SUPERLIGAŠA  TSC - Voždovac 3:3 (3:2)

09.02.2020. 12:29 12:32
Izvor: Nenad Lukić, foto: TSC

Fudbaleri TSC-a i Voždovca  na igralištu u Sportskoj aklademiji TSC -a odigrali su zaniljivu utakmicu, bila je to poslednja provera dva tima pred nastavak prvenstva u Superligi Srbije.

Utakmicu su bolje otvorili Topolčani, koji su već na početku meča imali dve prilike(Zec, Lukić), ali je golman Ilić  bio na mestu. a onda su gosti su došli u vođstvo u 8. minutu. Varga je slabo procenio povratnu loptu, a Stuparevićje to iskoriotio i pogodio mrežu. TSC je mogao da izjednači dva minuta kasnije kada je Varga dobro centrirao do Lukića, koji nije bio precizan.

U 25. minutu korner je izveo Nenad Lukić, golman Ilić je slabo intervenisao odbio je loptu do Vladimira Silađija koji sa nekoliko metara poslao u mrežu. Tri minuta kasnije ponovo je pogrešio golman Voždovca, Mikić se nije najbolje snašao, lopta došla do Janka Tumasevića koji je sa 18 metara topovski poslao u mrežu. Na 3:1 povisio je  Lukić iz penala, kada je u šesnaestercu srušen Silađi . U 32. minutu gosti su smanjili rezultat, Stuparević je dobio dubinsku loptu, najbolje se snašao i pogodio mrežu.

Samo što je počelo drugo poluvreme Beograđani su imali šansu preko Stojčeva. U 58. minutu Vasilije Đurić je prevario nekoliko igrača i na asistenciju Šinkovića pogodio stativu.

Gosti su izjednačili u 70. minutu kada je Nikolić dobro centrirao do Vučića a on iskosa sa 18 metara plasirao loptu u mrežu.

S. Stojiljković

TSC - Voždovac 3:3 (3:2)

BAČKA TOPOLA: Stadion Akademija fudbala, gledalaca 200, sudija: Nikolić (Lovćenac). Strelci: Silađi u 25. Tumbasović u 28. i Lukić u 30. (iz penala) za TSC, a Stuparević u 8. i 32. Vučić u 70. minutu za Voždovac.

TSC: Filipović, Varga, Ponjević, Babić, Antonić, Tomanović, Tumbasović, Miličević, Silađi, Zec, Lukić. Igrali su još: Svitić, Đurić, Galić, Šinković, Duronjić, Skopljak i Arsenijević.

VOŽDOVAC: Ilić, Mikić, Živković, Lasickas, Hajdin, Zličić, Stojčev, Nikolić, Stuparević, Nišić, Živojinović. Igrali su još: Pejčinović, Vučić, Stoisavljević, Georgijevski, Bakić, Mihajlović i Janković.