PODRUČNA LIGA SUBOTICA Bodonji za pobedu Ravnoselaca

10.09.2019. 11:55 11:59
Izvor: Sa utakmice u Ravnom Selu

Proleter (RS) - Panonija 1:0 (0:0)

Odlično suđenje mlade sudijske trojke ali i odlična igra Ravnoselaca koji su već u prvom poluvremenu razbili iluzije gostiju koje je samo sreća spasila da im u prvom poluvremenu mreža ostane netaknuta.

U drugom delu igre gosti su imali više inicijative i nekoliko idealnih prilika, što je bilo kratkog daha.

Očito umorni Panonci su zaigrali grublje zbog čega je u 58. minutu zbog drugog žutog kartona isključen Bodiš. U 61. minutu šut Maćiženskog sa penala Ivanišević je efektno odbranio.

U 76. minutu Bodonji je sa 25 metara oštrim šutem zatresao mrežu gostiju čiji igrači su posle toga zaigrali još grublje, pa je zbog drugog žutog kartona igru morao napustiti i Kočić. Ravnoselci su do kraja imali još nekoliko lepih ali neiskorišćenih prilika.

L. Kiš

RAVNO  SELO: Igralište Proletera, gledalaca oko 100, sudija Jolić (Čoka). Strelac: Bodonji 76. minutu. Žuti kartoni: Bajčić, Balević, Gotovac (Proleter), Bodiš, Kočić (Panonija). Crveni kartoni: Bodiš, Kočić (Panonija).

PROLETER: Mirković, Bajčić, Gotovac, Balević, Balango. Gayić, Popržen, Maćiženski, Bodonji, Nešković, Jandrić.

PANONIJA: Ivanišević, Kočić, Bodiš, Pešut, Polić (Tokodi), Dragović, Marčetić, Banoić, Martinović, Vida (Jovanović), Tutić (Banjeglav).

Sutjeska  - Preporod  2:1 (2:1)

BAČKO DOBRO POLJE: Igralište  kraj Sušare , gledalaca 150. Sudija: Cvetković (Vrbas), strelci:  Drinčić u 21. i 32. za Sutjesku, a  Ždrnja u 27. minutu za Preporod.

SUTJESKA: Gašović  7,  Nikolić 7 ( Berklović 7), Z. Bajić 7,  Drinčić 9, Jakić  7, Rodić 7 Lopušina 7, Andesilić 7 ,Osmajić 7,( Golubović 7), Peković 7, M. Bajić 7, (Mrđenović 7) .

PREPOROD:  Ivšić   7, Taši  6, Terzija 7, Maljković 6 (Grbić 7) Vuković 7  Miković 6, Đekanović 6 (Šipovac 6), Papdi  7, Kopanja 7, Todorović 7,  Ždrnja 7.     I. Vuković

Sutjeska - Preporod 2:1, Proleter (NJ) - Jadran 2:0, Obilić (NK) - Napredak 1:2, Njegoš - Iskra 5:1, Proleter (RS) - Panonija 1:0, Đurđin - Sloga 0:0, Srbobran - Radnički 5:1, Obilić (Z) - Senta 0:2.

1. Srbobran             4      2      2      0      14:7  8

2. Senta                    4      2      1      1      11:4  7

3. Sutjeska                4      2      1      1      6:6    7

4. Njegoš                  4      2      0      2      13:7  6

5. Obilić (NK)         4      2      0      2      8:6    6

6. Iskra                    4      2      0      2      10:10        6

7. Proleter (NJ)       4      2      0      2      7:7    6

8. Proleter (RS)      4      2      0      2      7:9    6