Opštinska liga Šid: Ilinčani stali u nastavku

03.10.2019. 12:05 12:06

Borac (I) - Napredak 1:4 (1:1)

ILINCI: Igralište Borca, gledalaca 50, sudija Tadić (Sot). Strelci: Pejić u 28. za Borac, A. Mladenović u 16, Jastrebić u 53, Brekić u 67. i V. Petrović u 75. minutu. Žuti kartoni: Sarapa (Borac), Veinović (Napredak).

BORAC: M. Đurić, I. Filipović, Pejić, Cigankov, D. Filipović (Stefanović), Sarapa, Krnjajić, Stojšić,  Medić, Sarap (Panić), Simeunović.

NAPREDAK: Nedinić, Ivković, Brekić (Milekić), Gavrilović, P. Petrović, Veinović, A. Mladenović, Đačanin, V. Petrović, Lujić, Jastrebić.

U Ilincima se igrao dobar i efikasan fudbal. Gosti su mogli, postići još koji gol. Pogotovo u drugom poluvremenu. Ali, dok, su domaćini imali snage rezultat je bio izjednačen.

D. Stojšić

Graničar (J) - Bingula 7:1 (3:1) (prekunuto u 73. minutu)

JAMENA: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Gavrilović (Šid). Strelci: Stojanović u 3. i 68, Rikić u 10, Milovanović u 45, N. Timarac u 49, D. Jurošević u 66.i G. Timarac u 69. za Graničar, a D. Alimanović u 22. minutu za Bingulu. Žuti karton: A. Alimanović (OFK Bingula). Crveni karton: Pajić (Bingula).

GRANIČAR: S. Jurošević 8, Večić 8, D. Jović 8, Grozdanić 8, Stević 8 (I. Đurić 6), G. Timarac 8 (S. Janković), Rikić 8 (D. Jurošević), Gojić 8 (S. Đukić), Milovanović 8, Stojanović 9, N. Timarac 8 (P. Janković).

BINGULA:  Volić 6, A. Alimanović 6, Franciski 6, Džever 6, Rajić 6, Stanković 6, Šumarski 6, D. Alimanović 6, Marčok 6, Pajić 6, Petaković 6.

Gosti su u 73.minutu ostali sa šestoricom igrača, pa je sudija Gavrilović morao da prekine meč po pravilima fudbalske igre. Inače, domaćini su očekivali sigurnu pobedu, ali ne i tako ubedljivu.

M. Danilović

Sinđelić - Jedinstvo (M) 7:4 (1:2)

GIBARAC: Igralište Sinđelića, gledalaca 100, sudija Milenić (Šid). Strelci: Šarac u 23, Marčetić u 53, 67, 69.i 88, Balaško u 70.i Adamović u 76. za Sinđelić, a Medić u 7. i 81, Maovac u 13. i Ristić u 56. minutu za Jedinstvo.Žuti karton: Jovanović (Jedinstvo).

SINĐELIĆ: Tomašević 7, Geordini 7, Lekić 7, Budimir 7, Adamović 7, Mraović 7, Vudrak 7 (Sadžak), V. Miletić 7 (Stojanović 7), Todorović 7 (Uglješić), Šarac 7 (Balaško), Marčetić 9 (Čolić).

JEDINSTVO: Sekulović 6, Maovac 7, Nišević 6, Đuračković 6, S. Pajić 7, Gračanin 6, Simić 7, Jovanović 6, Ristić 6, Medić 7, Banjanin 6.

Izvanredano je igrao Marčetić, posebno u drugom poluvremenu, kada je bio nerešiva enigma za gostujuću odbranu.

S. Stojanović

Omladinac (B) - Bačinci 1:1 (0:1)

BATROVCI: Igralište Omladinca, gledalaca 100, sudija Mijanović (Adaševci).Strelci: Rukavina u 62. za Omladinac, a Kalinić u 21. minutu za Bačince.

OMLADINAC: A. Manojlović 8, Sarić 7, Jakšić 8, Vićentić 8, Rukavina 9, Simić 8, Lazić 9, Teslić 8, Dujaković 9, J.Mijatović 8, Adamec 8 (Andrić 8).

BAČINCI: Barajaktarović 9, Gačić 8 (Savić), S. Ilić 8, Milinković 8, M. Ilić 8 (Vučić 7), Tubić 7, Cetić 7, Kalinić 7, Cuper 8 (Nenad Perišić 7), Džunja 8, Radivojšić 7 (Nikola Perišić 7).

U drugom poluvremenu, gost je bio nadigran, a domaćini zaslužili i više od boda. Goste je spasao odlični golman Barjaktarović.

G. Pavlović

Jedinstvo (LJ)-Erdevik 1:2 (1:1)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 60, sudija Bilić (Šid). Strelci: Manojlović u 43. za Jedinstvo, Cvetković u 25. i 84. minutu za Erdevik. Žuti kartoni: Považan, Ganić, Punoš, Ruman, P. Sremčić (Jedinstvo), Toman (Erdevik).

JEDINSTVO: Mrkonjić, Teležar, Punoš, Ramić, D. Ruman, Ž. Sremčić, Považan, Ganić (Petrović), Širadović, Čalić (P. Sremčić), Manojlović.

ERDEVIK: Mergl, Gerik, Vukadinović, M. Bosanac, Jelčić, D. Bosanac, Štrbac (Radanović), Toman (Šafarik), Zablaćanski (Pap), Farkaš, Cvetković.

Kada se razigra Cvetković Erdevičani pobeđuju. Inače, igrao se dobar fudbal, mada je glavni sudija Bilić mogao mnogo bolje da vodi utakmicu.

D. Šagotlić

GIBARAC: Sinđelić - Jedinstvo (M) 7:4, BATROVCI: Omladinac - OFK Bačinci 1:1, JAMENA: Graničar - OFK Bingula 7:1, LJUBA: Jedinstvo -Erdevik 1:2, ILINCI: Borac - Napredak 1:4.

1. Graničar (J)      5      4      0      1      14:5  12

2. Erdevik             5      3      2      0      10:1  11

3. Napredak (-1)    5      4      0      1      14:7  11

4. OFK Bačinci    5      3      2      0      8:1    11

5. Jedinstvo (LJ)   5      2      0      3      16:9  6

6. Sinđelić            5      2      0      3      10:17        6

7. Omladinac (B)   5      1      2      2      6:8    5

8. OFK Bingula      5      1      0      4      6:13  3