Opštinska liga Šid: Erdevičani jedva do boda

24.04.2019. 08:39 08:41

Erdevik - Sinđelić 1:1 (0:0)

ERDEVIK: Igralište Sloge, gledalaca 50, sudija Matić (Šid). Strelci: Jelčić u 60. za Erdevik, Marčetić u 64. minutu za Sinđelić. Žuti kartoni: Zablaćanski (Erdevik), Miletić, Damjanović, Vurdelja, Savić (Sinđelić).

ERDEVIK: Janković 7, Babić 7, Gerik 7, Bojanić 6, Cvijanović 6, Jelčić 8 (S. Šafarik), Štrbac 7,  Vezirović 7 (Matijević), Pavlović 6, Zablaćanski 7, Cvetković 7 (Anđelić).

SINĐELIĆ: Đurić 7, Adamović 7, Damjanović 7, Vudak 7, Španović 7, V. Miletić 7, Drenovac 7,  Savić 7, Mraović 7 (Tomašević), Marčetić 8, Todorović 7.

Favorizovani igrači iz Erdevika su morali da se dosta namuče da dođu do jednog boda. Raspoloženi gosti imali su i nekoliko lepih prilika da naprave iznenađenje, ali strelci su im malo bili brzopleti.

M. Stanivuković

Borac (I) - Napredak 0:10 (0:6)

ILINCI: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Sič (Berkasovo). Strelci: Novaković u 14, 17, 22, 55. i 70, Milekić u 19, A. Mladenović u 27. i 87, Brekić u 42. i Stanojčić u 60. minutu.

BORAC: Simeunović (Stanković), Stepanović, Simić, I. Filipović, Cigankov, Sarapa, D. Filipović, Sarap, Pejić, Medić, Stojšić.

NAPREDAK: Sremac, Brekić, P. Petrović, Milekić, V. Petrović, Panić (Stanojčić), A. Mladenović (Lujić), Z. Đačanin, Veinović, Čavić, B. Novaković.

Gledaoci su mogli da vide kvalitetnu i efikasnu igru gostiju.

D. Stojšić

Jedinstvo (M) - Graničar (J) 6:0 (3:0)

MOROVIĆ: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Avramović (Molovin). Strelci: M. Janjatović u 4, Šibalić u 19, 32. i 52, D. Jović u 60. i D. Janjatović u 90. minutu. Žuti kartoni: D. Jović (Jedinstvo), Gojić (Graničar).

JEDINSTVO: Protić 8, M. Malić 7, Adamec 7, Ž. Malić 8, M. Janjatović 9, Šibalić 8, D. Janjatović 7, D. Jović 7, Ž. Jović 7, Jovanović 7 (Vlaisavljević), Ivković 7 (Pejić).

GRANIČAR: Bogdan Cvijanović 7, S. Đurić 7, D. Jović 7, Gojić 7, N. Timarac 7, Janković 7, Rikić 7, Milovanović 7 (S. Jurošević), Stanivuković 7 (I. Jurošević), Stojanović 7 (Škorić), D. Jurošević 7 (Đukić).

U Moroviću se igrao dobar fudbal. Domaćini su stalno napadali i pored šest postignutih golova propustili još pet zicera. Tako da gosti mogu biti zadovoljni konačnim rezultatom.

R. Kukić

Jednota - OFK Bingula 9:1 (7:0)

ŠID: Igralište Jednote, gledalaca 53, sudija Gavrilović (Šid). Strelci: Đorđević u 8, Aleksić u 9, Kološnjaj u 10, 30. i 48, Hančovski u 20, Dumitrović u 33, Janković u 64. i Ostojić u 70. za Jednotu, Stambolija u 75. minutu za OFK Bingulu. Žuti kartoni: Aleksić (Jednota), Pajić, Franciski, Kramar (OFK Bingula).

JEDNOTA: Stojadinović, Trlajić, Šumaruna, Šipka, S. Hrček, Hančovski, Aleksić, Đorđević (Janković), Popović, (Milutinović), Kološnjaj (Poluga), Dumitrović (Ostojić).

OFK BINGULA: Volić, Franciski, Šućak, Stanković, Rajić,  Džever, Farkaš, Pajić, B. Radičević (Suhanj), Stambolija, Kramar.

Šiđanima  je pošlo za rukom da već u prvom poluvremenu  postignu sedam golova. Uz to su se i propisno ispromašivali.

E. Hrček

Omladinac - OFK Bačinci 2:1 (2:1)

BATROVCI: Igralište Omladinca, gledalaca 50, sudija Vasiljević (Adaševci). Strelci: Dujaković u 10. i Rukavina u 18. za Omladinac, Kalinić u 42. za OFK Bačince.

OMLADINAC: D. Manojlović, Smajić, Tomić, Teslić, A. Manojlović, Rukavina, Lazić (Simić), Veinović, Dujaković (Andrić), Ž. Malešević (Stojić).

OFK BAČINCI: Vurdelja (Popović), Januzović (Cetić), T. Softić, Lazarov, Džunja, Radeka, Radivojšić, Milanković, S. Ilić, Kalinić  (Perišić).

Domaćini su bili sigurni u svoju pobedu. Bili su i mnogo bolji rival i u potpunosti su nadigrali borbene goste iz Bačinaca.

G. Pavlović

Jedinstvo (LJ) - Sremac 0:4 (0:2)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 80, sudija Bilić (Morović). Strelci: Mijatović u 10, Levaja u 32, Marčetić u 59. i Vidović u 85. minutu. Žuti kartoni: Čalić, Punoš (Jedinstvo), Vidović (Sremac). Crveni karton: Mrđanović (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Mrkonjić 6, Mrđanović 5, Ganić 6, Petrović 6, Punoš 6, Ramić 5, D. Ruman 5, Ž. Sremčić 6, P. Sremčić 6, Čalić 6, Širadović 6.

SREMAC: Milanović 7, Ostojić 7, Levaja 7, Marčetić 7 (Vidović) Mijatović 7, Vlaisavljević 8 (Janković), Čalić 7 (Budimir), Eror 7, Miličić 7, Z. Smajić 7, N. Smajić 7 (Šolaja).

Dosta dobra utakmica u kojoj su domaćini bili  nešto bolji tek u drugom poluvremenu. Ali, to nije bilo dovoljno ni za počasni gol. Gosti iz Berkasova su svaku svoju zicer šansu pretvorili u pogodak i to im je i donelo sva tri boda.

D. Šagotlić

BATROVCI: Omladinac - OFK Bačinci 2:1, ERDEVIK: Erdevik - Sinđelić 1:1, ŠID: Jednota - OFK Bingula 9:1, ILINCI: Borac - Napredak 0:10, LJUBA: Jedinstvo - Sremac 0:4. MOROVIĆ: Jedinstvo - Graničar (J) 6:0.

1. Sremac         15     13     1      1      59:16        40

2. Jednota         15     12     1      2      57:12        37

3. Erdevik         15     9      4      2      35:13        31

4. Jedinst. (LJ)  15     8      3      4      31:24        27

5. Jedinst. (M)   15     7      4      4      39:24        25

6. Napredak       15     7      2      6      40:23        23

7. Sinđelić       15     4      4      7      28:32        16

8. Omlad. (B)     15     5      1      9      29:42        16