Opštinska liga Ruma: Nikinčani ubedljivi na startu

01.09.2021. 11:13 11:21

Polet - Borac (S) 5:0 (3:0)

NIKINCI: Igralište Poleta, gledalaca 50, sudija Jovanović (Ruma). Strelci: Gemeri u 4, Novaković u 16. i 27, R. Cvijanović u 50. i Bežanović u 70. minutu. Žuti kartoni: Bežanović, Damjanović, R. Cvijanović (Polet), Tornjanski, Vukotić, (Borac).

POLET: Veljović, R. Cvijanović, Bežanović, Gemeri, B. Cvijanović, B. Marić (Marić), Novaković (Nešković), Damjanović (Živić), Marković (Vidić), Miletić (Stevanović), Vasić.

BORAC: Tomašević, Ninković, Zeljajić, Tornjanski, Dragičević, Šivoljski, Dragojević, B. Ristanović, Maletić, Vuković, Vukotić (Mirković).

Još su gosti iz Stejanovaca i dobro prošli. Da su domaći strelci bili malo precizniji konačni rezultat je mogao biti i duplo veći.      N. Petrović

Fruškogorac - Jedinstvo (K) 3:3 (2:3)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Miškulin (Ruma). Strelci: Stojković u 21. i 56. i Pavlović u 41. za Fruškogorac, Šević u 18. i Tomić u 33. i 35. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Bajić, Pavlović (Fruškogorac), Šević, Tomić (Jedinstvo). Crveni karton: Spasojević (Jedinstvo).

FRUŠKOGORAC: Jovanović, Popović, Cvjetinović, Kljajić, stojković, Pavlović, graovac, Bajić, Zec, Maletić (Panjak), Bakić (Radvanj).

JEDINSTVO: Jokić, Milivojević, Šević, Jovanović, Dragutinović, Stepanović, Bosiljkov, Beljin, Vasić, Tomić (Cvijetić), Spasojević.

Gosti iz Kraljevaca vodili su sa 2:0 i 3:1. U 70. minutu igre ostali su sa deset igrača, jer je Spasojević isključen, pa su domaćini iskoristili igrača više i do kraja utakmice poravnali rezultat.

V. Mihajlović

Hrtkovci - Donji Petrovci 2:2 (1:0)

HRTKOVCI: Igralište  Hrtkovaca, gledalaca 100, sudija nikolić (Ruma). Strelci: Kukić u 17. i Rajda u 65. za Hrtkovce, a Stojanović u 51. i Zekanović u 81. minutu za Donje Petrovce. Žuti kartoni: Kukić, Maksimović (Hrtkovci), N. Jovanović, N. Oparušić, Zekanović (Donji Petrovci). Crveni karton: Sladoja (Donji Petrovci).

HRTKOVCI: Krpan, Međed, Todorović, Kukić, Manojlović (Antonić), Maksimović (Rajda), Đurđević (Otržan), Rudić, Dušan Savić, Dejan Savić, Perić (Sabo).

DONJI PETROVCI: Lošić, Zekanović, Dinić (Dudić), Diklić, Ćirković, Tanasković, N. Oparušić, Stojanović, N. Jovanović, Šaša (V. Oparušić), Čvorkov (Sladoja).

Iako su domaćini bili bolji rival, gosti nose veliki bod kući, jer domaći strelci su bili baš neprecizni.