Opštinska liga Ruma - Irig - Inđija - Stara Pazova: Grabovčani prate lidera

11.11.2020. 09:45 09:47

Graničar - Fruškogorac 4:3 (2:1)

GRABOVCI: Igralište Graničara, sudija Todorović (Hrtkovci). Strelci: Jović u 20, Ristivojević u 45, Mitrović u 56. i  Taborović u 71. za Graničar, Pavlović u 39. i 76. i Maletić u 80. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: Jović, Mitrović (Graničar), Bakić, Samardžija, Maletić (Fruškogorac).

GRANIČAR: Mijalčić 7, Rankić 7, Vukašinović 7, Mitrović 8, Jović 7, Đorđić 7, Taborović 8, Bukorac 7, Novaković 7 (M. Samardžić 6), S. Jovanović 6 (V. Samardžić 6), Ristivojević 7 (Stević 6).

FRUŠKOGORAC: Grbić 5, Popović 5, Maletić 7, Antonić 6, Pavlović 8, B. Graovac 6, Bajić 6 (Dakić), Zec 7 (Stojaković), Bakić 7, Mioković 5 (Gojković), Samardžija 6.

U dosta zanimljivoj igri favorizovani domaćini su bili mnogo bolji rival u toku cele utakmice. Ali, igračima Fruškogorca, ipak, falilo je sportske sreće pa da osvoje bod.

D. Ristivojević

Car Uroš - Vojvodina 3:4 (1:1)

JAZAK: Igralište  Cara Uroša, sudija Vasić (Irig). S trelci: Papović u 14, Jurišić u 64. i Vrhovac u 70. za Car Uroš, a Grubješić u 35. i 48. (oba iz penala) i 80. i Stojanović u 55. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: Rakita (Car Uroš), Benežan, Talirović, Stojanović, Škorić (Vojvodina).

CAR UROŠ: Gubranski 7, Rodić 6, Spasojević 8, Bojić 8, Vrhovac 9, Jurišić 7, M. Vukmirović 7, Papović 9, Grujić 9, Rakita 8, Mladenović 8.

VOJVODINA: Jovičić 8, Kalušević 7, Benežan 7, Georgijević 9, Ristić 8, Radinarević 7 (M. Bizumić 7), Nikolić 8, Bjelivuk 9, Grubješić 8 (Talirović), Škorić 8, Stojanović 9 (Vasić).

Gosti su igrali čvrsto u odbrani i na brze kontre, pa su domaći morali goste da zaustavljaju nedozvoljeno u svom kazenom prostoru. Tako je Grubješić, za goste, dva puta bio strelac sa penala.

P. Mihajlović

Borac (S) - Borac (J) 0:3 (0:0)

STEJANOVCI: Igralište Borca, sudija Jovanović (Ruma). Strelci: Piljević u 47, Nedić u 67. i Bomeštar u 87. minutu.

BORAC (S): Kovandžić, Nešković, L. Janković, Maksić, Ninković, Bognar, Kresojević (Lukić), Ljiljak (Stričević), Panjak, Ratković, Šivoljski.

BORAC (J): Goranović (Milić), Dimitrijević, Tučić (Radonjić), Drobac, Bomeštar, Radulović, Jovanović, Piljević (Mitrović), Narandžić (Beljić), Nedić, Miljuš.

Domaći nisu mogli pružiti dostojan otpor daleko boljim gostima iz Jarkovaca. Jednostavno, igrači domaćeg Borca već su bili uknjižili bodove unapred, uz to su dali unapred i pet šest golova svom imenjaku. Ali, šta je bilo na kraju govori rezultat.

D. Ninković

Sloga (M) - Donji Petrovci 2:2 (1:0)

MARADIK: Igralište  Sloge, sudija Belić (Irig). Strelci: Milin u 44. i M. Milošević u 86. za Slogu, a Šaša u 52. i Trkulja u 72. minuti za Donje Petrovce. Žuti kartoni: Rankov, Mujić (Sloga), Diklić, Devrnja, Šaša (Donji Petrovci). Crveni karton: N. Milošević (Sloga).

SLOGA: Perić 7, Novaković 7, detelin 7, Mujić 7, miščević 7, Lazarević 7, Kusić 7, Milošević 7, Sibinkić 7, Bogunović 7, Tatić 7

DONJI PETROVCI: Tomić 7, Vidović 6, Dinić 7, Diklić 6, Vujović 7 (Trkulja), Zekanović 7, Sladoja 6,  N. Oparušić 8, Jovanović 6, Devrnja 7 (Jekić), Sečanski 7 (Šaša).

Igrači Sloge imali više zrelih prilika, ali nisu uspeli da ih realizuju. Zato su gosti kaznili domaće promašaje i osvojili bod.

Z. Davidovski

Polet - 27. oktobar 7:1 (2:1)

NIKINCI: Igralište Poleta, sudija Radovac (Ruma). Strelci: Jokić u 10. i 21, Miletić u 54, Nešković u 65. (iz penala), Marković u 66, Jović u 73. i Stevanović u 76. za Polet, a Fekete u 20. minutu za 27. oktobar.

POLET: M. Likić, Živić 7, Vidić 7, B. Likić 8, Damjanović 7 (Nešković 7), Marić 7 (Cvijanović 7),  Miletić 7, Stevanović 7 (Paravil 7), Jokić 8 (Kulić 8), Marković 8 (Vasić 7).

27. OKTOBAR: Lekić 6, Pavin 6, Birinji 6, Fekete 6, Varga 6, Mišljenović 6, Sabo 6, Mitrić 6, S. Juhas 6, Segedi 6, Pušić 6.

Igrala se prava viktorija pred golom gostiju, a domaći su iz sijaset prilika, pogodili gostujuću mrežu sedam puta. Jeste da su se gosti mnogo trudili, igrali borbeno, ali kada im je ponestalo snage, domaća ekipa je došla do izražaja. Jović je postigao fantastičan gol s 35 metara, lopta je završila u  samim rašljama.

N. Petrović

Planinac - Sloga (K) 4:1 (1:0)

RIVICA: Igralište Planinca, sudija Bjelan (Hrtkovci).Strelci: Ćirić u 41, Popović u 47, Hajoli u 53. i Nikolić u 72. za Planinac, a Velikić u 65. minutu za Slogu. Žuti karton: Lešić (Sloga).

PLANINAC: Ivanušić 7, Jovanović 7, Živančević 7 (Malešević), Černuš 7, Đukić 7, Nikolić 7, Petrović 7, Stepanov 7, Popović 7 (Milošević), Ćirić 8, Hajoli 7.

SLOGA: Katić 6, Antonijević 6, Lešić 6, Bursać 6, Kokotović 6, Dunčić 6, Velikić 6, Laban 7, Jovanović 6, Knežević 6, S. Urošević 6 (U. Urošević).

Igrači Planinca stvarali su više šansi, a postigli su i četiri gola. Najlepši je bio Ćirićev iz volej udarca s 16 metara. Od gostiju se više očekivalo.

I. Smiljanić

RIVICA: Planinac - Sloga (K) 4:1, NIKINCI: Polet - 27.oktobar 7:1, JAZAK: Car Uroš - Vojvodina 3:4, MARADIK: Sloga - Donji Petrovci 2:2, STEJANOVCI: Borac - Borac (J) 0:3, GRABOVCI: Graničar - Fruškogorac 4:3. Jedinstvo iz Kraljevaca je bilo slobodno.

1. Jedin. (K)      11     9      1      1      40:12        28

2. Graničar (G)  11     8      1      2      33:16        25

3. Polet    11     7      1      3      29:18        22

4. Car Uroš       11     6      1      4      38:22        19

5. Vojvodina      11     5      4      2      31:16        19

6. Fruškog.       11     6      1      4      33:23        19

7. Planinac       11     6      0      5      21:19        18

8. D. Petrovci   11     5      3      3      19:15        18