Opštinska liga Ruma: Borbeni Rumljani

02.10.2019. 11:28 11:29

​​​​​​​Jedinstvo (R) - Graničar (G) 5:2 (4:0)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Todorović (Hrtkovci). Strelci: Greč u 15, Nedić u 35. i 41. i Zec u 42. i 63. za Jedinstvo, a Stanojević u 56. i Mitrović u 68. minutu za Graničar.

JEDINSTVO: Kuhar 8, Milić 6, L. Jović 7, Grbić 7, Marinković 7, Greč 8, Vrgotić 7 (Maćešić), Zec 8, Rek 7 (Vidaković), Kolarević 6 (Momčilović), Nedić 8.

GRANIČAR: Vukašinović 7, Petković 6, Bošnjačić 6, Stević 6, Stanojević 6, Ristivojević 6, Vlahović 6, Mitrović 6, Bukorac 8, Gavrilović 7, Samardžić 6.

Rumljani su osvojili bodove u veoma borbenoj igri. I došli do druge pobede u prvenstvu. U prvom delu domaćini su igrali odličan i efikasan fudbal, dok su se u nastavku malo opustili, zadovoljni  visokim vođstvom iz prvog dela.

D. Vidaković

Jedinstvo (K) - Borac (S) 3:2 (1:2)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Tomić u 7.i 50.i M. Lazarebvić u 85. za Jedinstvo, a  Dragičević u 22. i 35. minutu za Borac. Žuti kartoni: S. Lazarević, Bogdanović, M. Lazarević (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Bašić 7 (Milojević 7), Radvanj 7 (Banda 7), Beljin 7, Tomić 8, Isaković 7 (Cvitičanin 7), Kordolup 8, M. Lazarević 7, Popović 7, S. Lazarević 7, Bogdanović 7, Stanković 8.

BORAC: M. Janković 6, G. Petrović 7, S. Petrović 7, Arsenović 6, Maletić 6, Dragičević 8, Ristanović 6, M. Đaković 6 (Nešković), Basara 8, Miletić 6, D. Janković 7.

Iako su domaćini brzo poveli, Dragičević je sa dva gola preokrenuo rezultat. U drugom poluvremenu domaćini kreću angažovanije i plod takve igre je prvo izjednačenje. Tomić je glavom loptu izblizine poslao u mrežu, a M. Lazarević je preciznim šutem sa sedam metara savladao iskusnog Jankovića za planiranu pobedu svog tima.

B. Kordolup

Polet - Fruškogorac 1:6 (1:2)

NIKINCI: Igralište Poleta, gledalaca 60, sudija Lasković (Kraljevci). Strelci: Tomić u 30. za Polet, a Dakić u 28, Pavlović u 31, 62. i 65, Bjeljac u 69. i Jovanović u 75. minutu za Fruškogorac.

POLET: Beljin, Damjanović, Cvijanović, Jandić, Todorović, Vujanović, Tošić, S. Jokić, N. Petrović, Vidić, Jari.

FRUŠKOGORAC: Grubić, Knežević, Stojković, Pavlović, B. Graovac, Bajić, Bjeljac, Dakić, Bakić, Ninković, Gojković (Jovanović).

Igrao se dobar fudbal.Gosti su iskoristili  fizičku spremu i dominirali su u toku cele utakmice. Konačan rezultat je mogao biti i udvostručen.

B. Tadić

NIKINCI: Polet - Fruškogorac 1:6, KRALJEVCI: Jedinstvo - Borac (S) 3:2, RUMA: Jedinstvo - Graničar (G) 5:2.Jedinstvo iz Platičeva bilo je slobodno.

1. Jedinstvo (P)   3      3      0      0      15:0  9

2. Jedinstvo (K)   3      3      0      0      10:6  9

3. Jedinstvo (R)   3      2      0      1      12:7  6

4. Fruškogorac   3      2      0      1      9:11  6

5. Borac (S)        4      1      0      3      7:11  3

6. Polet              4      1      0      3      3:13  3

7. Graničar (G)   4      0      0      4      3:11  0

Opštinska liga Ruma: Odličan fudbal u Grabovcima