Opštinska liga Pećinci: Prhovčani ulovili lovce

08.09.2021. 10:29 10:30

Prhovčani su upisali laku pobedu. Najbolji pojedinac na terenu bio je kapiten Marko Krstić, koji je gostima sve odbranio.

Mladost (P) - Lovac 2:0 (0:0)

PRHOVO: Igraliđšte Mladosti, gledalaca 80, sudija Mihajlović (Šimanovci).Strelci: Lešić u 60. i Đekić u 80. minutu.

MLADOST: Krstić, Milić, Tošić, Milovaović, Krnjulac, Pejčić, Vujanović, Rajić, Jovanović, Lešić, Đekić.

LOVAC: O. Grašanin, Radosavljević, Pavić, Mitrović, Bojković, M. Garašanin, Jevđević, Klinčarević, Đ. Devrnja, D. Grašanin, Rudić (Ristivojević).

Posle prodora Đekića, loptu je primio na sedam metara  Lešić i samo je gurnuo u mrežu. Đekić posle brze kontre iz blizine je matirao O. Grašanina.

D. Savić

Vitez - Sloven 2:0 (0:0)

SUBOTIŠTE: Igralište Viteza, gledalaca 60, sudija Jovanović (Popinci).Strelci: B. Koldžić u 58. i 68. minutu.

VITEZ: Novaković, Miodrag Radaković, Gordić, Rašković, S. Trišić, Miloš Radaković, L. Radaković, Živković (Živić), B. Koldžić (Grujičić), D. Trišić (Đurđević).

SLOVEN: Kozarev, Aleksić, Tojaga, Evđenić, Gajić, Čikić, Beronja, N. Radaković, Marković, Milovanović, Kardaš.

U prvom poluvremenu gosti bolji, ali nisu realizovali neke svoje šanse. U nastavku, domaćini imaju više snage, a Koldžić je iskoristio greške gostujuće odbrane i postao dvostruki strelac.

P. Grujić

Kupinovo - Kameni 0:2 (0:0)

KUPINOVO: Igralište Kupinova, gledalaca 100, sudija Ćirak (Deč).Strelci: Asani u 57. i Sali u 88, minutu.Žuti kartoni: N. Bošković, Milutinović, Radošević (Kupinovo), Blanuša, Asani, Labuhar (Kameni).

KUPINOVO: Jovičić, Budimčić, Jeftić, D. Vukić, Stajčić (Zujić), N. Vukić, Ostojić, Plavšić, N. Bošković (J. Bošković), Milutinović (Radošević), Mihajlović (Gavrilović).

KAMENI: Ivanović, Labuhar, Jovanović, Blanuša, Madacki, Radosavljević, Asani, S. Jovanović (Filipović), Dobriković (Višnjić), Sali (Marković), Kratković (Đorđević).

U prvom poluvremenu domaćini su bili mnogo bolji, ali u nastavku, gosti su realizovali svoje dve šanse i tako slavili.

D. Vukić

Rezultati:

KUPINOVO: Kupinovo- Kameni 0:2, SUBOTIŠTE: Vitez -Sloven 2:0, PRHOVO: Mladost - Lovac 2:0. Brestač je bio slobodan.