OPŠTINSKA LIGA PEĆINCI: Lovci ulovili bodove

13.09.2022. 19:04 19:05

Lovac - Mladost (P) 3:0 (0:0)

KARLOVČIĆ: Igralište Lovca, gledalaca 100, sudija Živanović (Sremski Mihaljevci).Strelci: Gmizić u 53. i 74. i P. Devrnja u 77. minutu.Žuti karton: Tovilović (Mladost).Crveni karton: Petković (Lovac)

LOVAC: Stojanović, Radosavljević (Bojković), Petković, Mitrović (Đ. Devrnja), M. Garašanin, Vukašinović, Gmizić, Bošković, jevđević (P. Devrnja), Borkovac (D. Grašanin), Štetić.

MLADOST: Tovilović, Kojić (Stojšić), Plavšić, S. Danilović, Poznanović, Milješević, Krnjulac, Urošević, Savić, Vujaklija (Spasojević), Milenković (Kulina).

Igrači Mladosti, dugo su odolevali, stalnim napadima domaćina .Na kraju su domaćini slavili zasluženo sa tri gola razlike.A, mogli su ovaj susret dobiti još ubedljivijim rezultatom.

M. Stepanović

Brestač - Sloven 3:0 (1:0)

BRESTAČ: Igralište Brestača, gledalaca 150, sudija Živanović (Savski Venac).Strelci: Marin u 4, Erić u 39. i Marković u 51. minutu.Žuti karton: Tomić (Brestač),

BRESTAČ: L. Simić, Marin, Erić, Obrenović, D. Kovačević, Sretković (Marković), Tomić, Cvetković, Ivanović, S. Simić, M. Kovačević.

SLOVEN: Kozarev, Tošić, Pejić, Vukin, Puvalić, Kardaš, N. Nebrigić, Petrović, Beljin, Jovanović, Smiljanić.

Utakmica je odigrana  u divnom ambijentu. Pred 150 gledalaca gost je bio nadigran u svim elementima fudbalske igre.

N. Kovačević

BRESTAČ: Brestač-Sloven 3:0, KARLOVČIĆ: Lovac-Mladost (P) 3:0. SUBOTIŠTE: Vitez-Kupinovo (gosti nisu došli).