Opštinska liga Pećinci: Lider siguran protiv Kupinova

19.05.2021. 13:12 13:19

Hajduk (Š) - Kupinovo 4:0 (2:0)

ŠIMANOVCI: Igralište Hajduka sudija Ćirak (Deč). Strelci: Skopljak u 10. i 31, Vojkić u 70. i Bosančić u 78. minutu..

HAJDUK: Milojević 7, Vojkić 7, Milovanović 7,  Skopljak 7, Masal 7, Arsenović 7 (Bosančić 7), Krstović 8, Vračević 7 (Lemajić), Belić 7, Ilić 7, Dragojević 7.

KUPINOVO: M. Đuričić 7, Mayarević 6, Radovanović 6, Stanković 7, O. Đuričić 7, Vukić 7,  (Jovanović), Milijašević 6, Stajčić 7, N. Bošković 7, J. Bošković 7, Zujić 7.

Domaćini su igrali taman toliko koliko im je bilo potrebno da poraze goste ubedljivim rezultatom.

D. Dragojević

Sloven - Lovac 2:4 (2:2)

SIBAČ: Igralište  Slovena, sudija Jovanović (Popinci). Strelci: N. Radaković u 26. i Nenadov u 32. za Sloven, a Bojković u 5, M. Bošković u 36, Gmizić u 75. i Borkovac u 78. minutu za Lovac. Žuti kartoni: N. Radaković, Čikić, M. Smiljanić (Sloven), Bojković, Gračanin (Lovac).

SLOVEN: Kardaš 7, Nikolić 7, Čikić 8, Gmizić 7 (Stanojević 7), Nebrigić 7, Čikić 7, M. Smiljanić 7, N. Radaković 8, Nenadov 7, Gajić 7, Grujić 7, D. Smiljanić 7.

LOVAC: Mirković 7, Pavić 7, Klinčarević 7, Radosavljević 7, Mitrović 8, Garačanin 7 (Gmizić 7), M. Bošković 8, Vukašinović 7, Bojković 8, Borkovac 8, Jevđević 7.

Gosti iz Karlovčića tek u nastavku su dokazali da su bili favoriti u ovom meču. A da su gostujući strelci bili malo precizniji, konačan rezultat bi bio sigurno mnogo ubedljiviji.

M. Stepanović

Mladost (P) - Vitez 3:2 (0:1)

PRHOVO: Igralište Mladosti, sudija Mihajlović (Šimanovci). Strelci: Jovanović u 57. i D. Vasić u 78. i 81. za Mladost, Cucić u 44. i Pantović u 50. minutu za Vitez.

MLADOST: Đekić, Stojšić (Jovanović), Tošić, Stošić, N. Vasić, Poznanović, Budulica, Krnjajić, D. Vasić, Dobrilović, Krstić, Milovanović.

VITEZ: Novaković, D. Kolyić, Milan Matić, Marko Matić, Miodrag Radaković, Pantović, Miloš Radaković, Damjanović, Jokić, B. Koldžić, Cucić.

Vođstvo gostima od 2:0 doneli su Cucić i Pantović.Ali, to nije bilo dovoljno ni za bod. Domaćini su preokrenuli rezultat zahvaljujući snalažljivosti D. Vasića, strelca dva gola.

D. Savić

ŠIMANOVCI: Hajduk - Kupinovo 4:0, PRHOVO: Mladost - Vitez 3:2, SIBAČ: Sloven - Lovac 2:4.

1. Hajduk (Š)     15     14     1      0      77:8  43

2. Lovac   15     12     1      2      67:26        37

3. Mladost (P)   17     8      0      9      31:61        24

4. Kupinovo       17     5      6      6      26:35        21

5. Sloven  17     4      3      10     32:55        15

6. Vitez    17     0      1      16     19:62        1