OPŠTINSKA LIGA BAČKA PALANKA: Sigurni Maglićani

10.11.2021. 16:23 16:24

Maglić - Kulpin 3:1 (2:0)

MAGLIĆ: Igralište Maglića, gledalaca 100, sudija Milešević (Bačka Palanka).Strelci: Ubiparip u 21. i 67. i Jokić u 32. za Maglić, Zelenak u 81. minutu za Kulpin. Žuti kartoni: Milanović, Erbez, Čelić, Jokić (Maglić), Kajtez, Mrđan, Jevremović (Kulpin).

MAGLIĆ: Gajić, Čelić, Ilić, Jokić (Krajnović), Preradović (Spasić), Adamović, Ubiparip, Tadić (Matijević), N. Stjepanović, Milanović, Erbez (Kovačević).

KULPIN: Vučenović, Makovnik (Mikluc), Spevak, Valentik, Igić, Mrđan, Vlajnić (Ožvat), Zelenak, Jevremović (Šekez), Tankosić, Kajtez.

Igrači Maglića sigurnom igrom došli do nova tri boda. To što su postigli samo tri gola krivi su strelci koji su više puta bili neprecizni i brzopleti.

N. Stojisavljević

Slavija (P) - Mladost (MB) 2:0 (1:0)

PIVNICE: Igralište Slavije, gledalaca 100, sudija Knežević (Bačka Palanka).Strelci: Belehradski u 13. i Benka u 68. minutu.

SLAVIJA: Zelić, Kuhta, Benka, Obradović, Zackalicki, Denis Šuster (Danilov), Belehradski, Samardžić, Belanji (Baćanov), Grnja, Čobrda (Vinković).

MLADOST: Hlebec, Stefanović (Kosovac), S. Đukić, Dobre, Stanković, N. Đukić, Miletić, Bundalo, Babić, Doroški, Agbaba.

Domaćini su bili mnogo bolji rival, od borbenih gostiju, i zaslužili su i ubedljiviju pobedu.

R. Brnja

Slavija (B) - Borac (V) 6:1 (3:0)

BOĐANI: Igralište Slavije, gledalaca 100, sudija Popović (Bačka Palanka).Strelci: Petković u 12, Skeja u 36, 42, 75. i 76.i Sekulić u 63. za Slaviju, a Fabri u 70. minutu za Borac. Žuti kartoni: Radojčić, Kutina (Slavija).Crveni kartoni:  O. Međedović, N. Međedović (Borac).

SLAVIJA: Novaković, B. Horvat, Radojčić (Stefanović), Dević, Kutina, Petković, Sekulić (B. Jovanović), Skeja, Smoljanović (Z. Jovanović), L. Drča, Petrović.

BORAC: Đurica, Živanović, O. Međedović, Trebovac, Pokrajac, M. Arbutović, Lekić, Fabri, Stojanov, Miklušev, N. Međedović.

Igrači Slavije, su, slavili ubedljivo, a imali su još, tri, četiri, baš dobre prilike. I tako su ostvarili istorijski uspeh.Poslednji put su slavili pre ravno tri godine.

A. Horvat

Neštin - Tvrđava 2:4 (1:3)

NEŠTIN: Igralište Neština, gledalaca 100, sudija Krneta (Bačka Palanka).Strelci: S. Ćulibrk u 24. i Bakoš u 75. za Neštin, Kovačević u 12, Ayić u 20, Davidov u 27. i Trkulja u 71. minutu za Tvrđavu.Žuti karton: Štrbac (Tvrđava).

NEŠTIN: Petković, Vujasinović, Sič, Gnjatović, Pudelka, S. Ćulibrk, L. Božin, Uvaček, Bakoš, Vasilić, S. Božin.

TVRĐAVA: Nemet, Bilobrk, Bundalo, Vučić (Milinović), Andrić, Ćosić, Agbaba, Kovačević, Davidov (Trkulja), Štrbac, Adžić (Stojčić).          Igrači Trvđave su psvojili tri  boda, i tako su potvrdili prvo mesto i jesenju titulu.

N. Vasilić

Soko - Bačka (D) 4:0 (2:0)

NOVA GAJDOBRA: Igralište Sokola , gledalaca 100, sudija Dražić (Bačka Palanka).Strelci: M. Tasovac u 3, Adamović u 15. i Ratković u 73. i 81. minutu.Crveni karton: S. Adamović (Soko).

SOKO: Crnčević, S. Adamović, Stojanović, Gušić, Tasovac, Đurica (Ratković), Dangubić (Smajić), V. Trivunović, M. Adamović (Rodić), Nešković (Miljević), Ćurić (Žarković).

BAČKA: Pagač, Gajić (Marković), Lakić (M. Budić), J. Budić, Tomić, Fabri, Kapetanov, Bajac, Petrović, Grujić (Šimun), Zelen (Popin).

Bila je to veoma zanimljiva borbena i kvalitena utakmica. Mada su domaćini slavili, i to ubedljivio, ne može se reći da su gosti bili preslabi, a po rezultatu jesu.Jednostavno gosti nisu iskoristili svoje šanse, a domaćini su to ostvarili.

M. Savčić

Krivanj - Bački Hajduk 2:0 (1:0)

SELENČA: Igralište Krivnja, gledalaca 100, sudija Kisić (Bačka Palanka).Strelci: Haška u 40. i Kočonda u 60. minutu.Žuti kartoni: Jovović, A. Strehski, Bujak, Karačonji, Liptak (Krivanj), M. Janović, Miloš Grubješić (Bački Hajduk).

KRIVANJ: Nađ, A, Strehski, Jovović, Haška, Cvijić (Bujak), Končar (Kočonda), Karačonji, Pavlov, Doboš, Liptak (Gajdoš), Mučaj (Ristić).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, M. Janović, Miloš Grubješić, Bojić, Šećerov (Peulić), M. Nikolić, Drinić (Kekoc), Vladislav, O. Živanović, T. Nikolić, I. Janović.

Gosti su bili potpuno nadigrani.A, samo su postali strelci Haška, koji je posle centaršuta, dočekao loptu na 12 metra i voljej udracem je poslao u mrežu. Kočonda je izbio sam ispred golmana gostiju i lako ga matirao.

D. Jovović

Bačka (BP) - Orlovi 1:4 (1:2)

BAČKA PALANKA: Stadion Bačke, gledalaca 150, sudija Gakić (Bač).Strelci: Petković u 38. za Bačku, Antonić u 16. (iz penala), 75. i 88. i Prole u 36. minutu za Orlove.Žuti karton: (Bačka), (Orlovi).

BAČKA: Haška, N. Đuričić, B. Lukač, B. Bjeloš, Popadić, Ahmetović, Kelenc, Jovicki, Pavlović, Petković, V. Đuričić.

ORLOVI: Klisarić, Đurić, Konkolj, Benka (Uzurov), Maletin, Prole, Erak, Jajčević (Kalaba), Antonić, Kovačević, Kajtez (Miškov).

Mlađani Orlovi još jednom su zasluženo trijumfovali.Nadigrali su gradskog rivala. Vođstvo gostima je doneo Antonić sa penala. Kaznio je domaću odbranu, koja je loptu igrala rukom.Povisio je Prole posle uspešne akcije. Smanjili su domaćini posle prekida.U nastavku Antonić je postigao još dva gola.U 75. iz slobodnog udarca s 22 metra i u 88. posle jedne tečne i brze akcije.

L. Kozić

PIVNICE: Slavija - Mladost (MB) 2:0, NOVA GAJDOBRA: Soko - Bačka (D) 4:0, MAGLIĆ: Maglić - Kulpin 3:1, SELENČA: Krivanj - Bački Hajduk 2:0, BAČKA PALANKA: Bačka - Orlovi 1:4,  NEŠTIN: Neštin - Trvđava 2:4, BOĐANI: Slavija - Borac (V) 6:1.

1. Tvrđava 12     11     0      1      39:6  33

2. Soko     12     9      1      2      33:6  28

3. Maglić  12     8      2      2      33:8  26

4. Bačka (D)      12     8      1      3      42:18        25

5. Orlovi  12     8      1      3      23:16        25

6. Slavija (P)   12     6      3      3      23:10        21

7. Neštin  12     5      2      5      32:23        17

8. Krivanj 12     5      1      6      23:29        16