OL Bačka Palanka: Crnčević odbranio penal

23.09.2020. 12:09 12:10

Gosti su rano poveli i sve domaće planove o sigurnoj pobedi poremetili. Domaćini su uz to kod rezultata 1:1 promašili penal.

Bački hajduk - Soko 1:2 (1:2)

BAČKO NOVO SELO: Igralište Bačkog Hajduka, sudija Đurčić (Bačka Palanka).Strelci: T. Nikolić u 11. za Bački hajduk, Đurica u 4. i Tasovac u 43. minutu za Soko.Žuti kartoni: M. Janović, Bojić (Bački Hajduk), S. Adamović (Soko).

BAČKI HAJDUK: Njenjić, M. Janović (Hadžić), Segedi, Bojić, I. Janović, Petrović, V. Radić, Drinić, D. Živanović, Badivuk, T. Nikolić (D. Nikolić).

SOKO: Crnčević, S. Adamović, Borković, Stojanović, Dragović, M. Adamović, Đurica, Tasovac, Komad (Ratković), Gušić (Lukić), Trivunović (Matković).

Golman gostiju Crnčević je odbranio traljav šut D. Nikoliću.

M. Mališić

Borac - Bačka (BP) 1:0 (1:0)

VIZIĆ: Igralište Borca, sudija Dražić (Bačka Palanka).Strelac: Trebovac u 35. minutu.

BORAC: Petković, O. Međedović, N. Arbutović, Miljević, Groznica, Šikman, Šmitran, Trebovac, Pokrajac (Bockov), Radanov (M. Arbutović, Miškulev), N. Međedović.

BAČKA: Jarić, Nikić, Balinović, B. Lukač, B. Bjeloš, Gostović, Ahmetović, D. Bjeloš, Miškov, V. Karpov, Štajn (Pavlović, Živanović).

Bila je to igra sa puno akcija posebno su se isticali domaćini, koji su od mnogobrojnih šansi postigli samo jedan gol.

S. Š.

Naša zvezda - Proleter 14:0 (5:0)

SILBAŠ: Igralište Naše zvezde, sudija Dević (Bačka Palanka).Strelci: Laćarak u 2. i 49, Zec u 24, 38. i 64, Spasić u 42, Pisarev u 43, 67, 74. i 76, Danilov u 47. i 90, M. Vladislav u 70. i Jovicki u 72. minutu.

NAŠA ZVEZDA: Dukić, Torić,  P. Vladislav (M. Vladislav), Majstorović, Inđić (Babić), Spasić, Laćarak, Pilipović (Danilov), Zec, Pisarev (Jovicki), Starletović (Potkonjak).

PROLETER: Jelača, Andrejić, Kolenc, Konkolj, Končar, Šešum, Lazarević, Ilić, Z. PelenIš,Popobvić, R. Peleniš, Antonić.

Domaćini su igrali odlično, stvorili su mnogo šansi, postigli  14 golova, a konačni rezultat mogao je biti još ubedljiviji.

M. Budić

Orlovi - Slavija 5:0 (3:0)

KARAĐORĐEVO: Igralište Orlova, sudija.Strelci: Prole u 20, 33. i 35, Tomić u 52. i Uzurov u 87. minutu.

ORLOVI: D. Gašić, Dovičin, Benka, Bršadinac, Malešević (Vesin), Fodora (Bundalo), Antonić (Uzurov), Maletin, Prole, Tomić, Jajčević.

SLAVIJA: Drača, Stefanović, R. Jovanović, Delić, Horvat, Kutaina, Duspara, Naumov, Skeja, Z. Jovanović, Steljski.

Dragoljub Prole, mladić s 16 godina, zasenio je i svoje starije saigrače, i bio trostruki strelac.

P. Bršadinac

Krivanj - Bačka (D) 3:2 (3:0)

SELENČA: Igralište Krivnja, sudija Milešević (Bačka Palanka).Strelci: Salijević u 22. i Aleksić u 35. (iz penala) i 40. za Krivanj, a Makar u 53. i Malacko u 61. minutu za Bačku. Žuti kartoni: Aleksić, Jovanović, Jovović (Krivanj), Milić, Kapetanov, Danilov (Bačka).

KRIVANJ: Nađ, Aleksić, Jovović, Mučaj, Stanković, Bujak, Aleksi, Jovanović, Spasić, Kočonda (M. Serahski, A. Serahski, Karačonji, Kočić, Salijević), Doboš (Vasiljević).

BAČKA: Vučenović, Budić, Lakić (Marković), Zelen, Đaković, Milić, Danilov, Kapetanov, Sekuruš (Nikolić), Malacko (Bajac), Lukić (Makar).

Iznenađenje u Selenči. Dok su domaćini imali  bili su ubedljivi, poveli sa 3:0, a  onda stali, međutim , gosti to nisu uspeli da iskoriste  u nastavku postigli su samo dva gola.

D. Jovović

Mladost - Neštin 3:0 (2:0)

MALI BAČ: Igralište Mladosti, sudija Malić (Bačka Palanka). Strelci: Zagorčić u 16, S. Đukić u 30. i Dioroški u 63. minutu. Žuti kartoni: Babić, Ćulibrk (Mladost), Moravac, Vasilić, Marinković (Neštin).

MLADOST: Nedić, Fin, Kovačević, Babić, N. Đukić, S. Đukić, Stefanović, Ćulibrk, Doroškki, Stanković, Zagorčić (Uščumlić, Dobre, Kecman).

NEŠTIN: V. Ćulibrk, Pudelka, Savić, S. Ćulibrk, Fabri, Vukmirović, Moravac, Sič, M. Valentik, Vasilić, Vujović (Božin, Šmidt, Gnjatović, S. Valentik, Marinković).

Zaslužena pobeda domaćina .Prvi gol Zagorčić je postigao iz šuta s 14 metara, drugi je Zagorčić pripremio.Idealno je centrirao loptu, a Đukić je samo podmetnuo glavu i lopta se našla u mreži. Doroški je postigao pogodak posle solo prodora.

N. Đukić

Rezultati:

KARAĐORĐEVO: Orlovi - Slavija 5:0, SILBAŠ: Nova zvezda -Proleter 14:0, MALI BAČ: Mladost - Neštin 3:0, VIZIĆ: Borac - Bačka (BP) 1945. 1:0, BAČKO NOVO SELO: Bački hajduk - Soko 1:2, SELENČA: Krivanj -Bačka (D) 3:2.