OFL Ruma – Irig – Inđija – Stara Pazova: Bez odluke u derbiju

16.09.2020. 09:11 09:12

Car Uroš - Jedinstvo (K) 3:3 (2:1)

JAZAK: Igralište Cara Uroša, sudija Todorović (Inđija).Strelci: Opačić u 3. i Rakita u 41. i 56. za Car Uroš, a Popović u 43, 48. i 67. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Guranski, Jurišić, Rakita (Car Uroš), Tomić, Stepanović, Beljin, Putnik (Jediunstvo).

CAR UROŠ: Gubranski 7, Rodić 9, Spasojević 8, Vrhovac 9, Jurišić 7, Opačić 8, M. Vukmirović 8, Papović 9, Rakita 9, Grujić 8 (Tešić), Mladenović 8 (Bojić).

JEDINSTVO: Bašić 8, G. Stanković 9, Beljin 9, Cvitičanin 8 (Milivojević), Tomić 9, Stepanović 8, S. Stanković 9 (Putnik), Nešković 8, Popović 9 (Bogdanović), Šolaja 7, Zeljajić 8.

U dosta zanimljivoj igri  rivali su podelili bodove. I to zasluženo. Domaćini su imali još nekoliko dobrih šansi, kod vođstva od 2:0, ali i gostujući strelci su bili neprecizni.

P. Mihajlović

Planinac - Donji Petrovci 1:2 (0:1)

RIVICA: Igralište  Planinca, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: Nikolić u 74. za Planinac, Oparušić u 30. (iz penala) i Sladoja u 60. minutu za Donje Petrovce. Žuti kartoni: Ćirić, Ilić (Planinac).

PLANINAC: Ivanušić, Živančević, Pajić, Đukić, V. Marković, Stepanov, Petrović, Nikolić, Despi, Ćirić (Pavićević, Popović), Ilić (Pantelić).

DONJI PETROVCI: Tomić, Ivančević, Dinić, Diklić, Vujović, Trkulja, Sladoja, Vasić, Jovanović, Oparušić, Jekić.

Domaći su bili bolji, Petrović je promašio tri zicera, a onda je glavni sudija dosudio nepostojeći penal za goste, a i svoj drugi gol gosti su postigli posle faula, nad domaćim igračem, ali to nije video slabi sudija Nikolić.

I. Smiljanić

Sloga (K) - Borac (S) 1:4 (0:2)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, sudija Dončulo (Inđija). Strelci: Velikić u 75. za Slogu, Keskenović u 25, Nedić u 36. i Putica u u 55. i 89. minutu  za Borac. Žuti kartoni: Topić (Sloga), Maksić (Borac).

SLOGA: D. Jovanović 6, Mitrović 5 (Okulić), Golubović 6 (Pavković), Ranisavljević 5, Velikić 7, Škorić 7, Grujićić 6 (Bursać), Stojanović 5, Uriošević 5, Bogunović 6, Topić 5 (Lešić)

BORAC: Dušan Janković 7, L. Janković 6, Dejan Janković 7, Maksić 7, Ninković 7, Tornjanski 7, Nedić 7, Keskenović 7, Šivoljski 7, Ratković (Stričević), Putica 7 (Stepanović).

Domaćini nisu mogli pružiti dostojan otpor daleko boljem rivalu. Mada su u prvih 30. minuta bili makar egal u igri.Stejanovčani su mogli slaviti još i ubedljivije. Imali su dosta prilika.

D. Trifunović

27. oktobar - Graničar (G) 1:3 1:0)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra, sudija Mitrović (Dobrinci). Strelci: Pušić u 39. za 27. oktobar, Rajačić u 63, Ristivojević u 68. i Mitroviić 84. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Mihajlik (27. oktobar), Mitrović, Rankić (Graničar). Crveni karton: B. Birinji (27. oktobar).

27. OKTOBAR:  Lekić, Mihajlik, Mitrić, Radojčić, I. Birinji, Varga, Stanković, Jović,  Marković, B. Birinji, Pušić (Buzaš).

GRANIČAR: Mijalčić, Edić, Rankić, Ristivojević, Vukašinović, Jović (Kostić), Taborović, Bukorac (Rajačić), S. Jovanović (Mitrović), Bošnjakić, Kovačević.

Iako su domaćini imali više prilika, gosti su odneli bodove.   J. Juhas

Vojvodina - Fruškogorac 4:1 (3:0)

NERADIN: Igralište Vojvodine, sudija Kanazir (Novi Banovci). Strelci: Bjelivuk u 20, Benežan u 21, Grubješić u 33. i Crnojević u 90. za Vojvodinu, a Gojković u 57. minutu za Fruškogorac. Žuti karton: Popović (Fruškogorac).

VOJVODINA: Jovičić, Kalušević, Benežan, Radinojević, Ristić, Georgijević (Janković), Nikolić, Aleksić (Talirović), Bjelivuk (Crnojević), Grubješić (Mitić), Stojanović (Bizumić).

FRUŠKOGORAC: Grubić, Popović, Antonić, Knežević, B. Graovac (Dakić), Bajić (Gojković), Topić, Bakić, Radvanj, Mioković, Samardžija.

Potpuna dominacija igrača Vojvodine. Postigli su četiri gola, a promašili bar još pet - šest lepih prilika.

M. Stevanović

Polet - Sloga (M) 2:0 (0:0)

NIKINCI: Igralište Poleta, sudija Poznan (Ruma). Strelci: Perić u 49. i Stevanović u 69. minutu. Žuti kartoni: Lozančić, Miletić (Polet), Gudalović, Radošević, Đokić , Rankov (Sloga).

POLET: Veljović 7, Lozančić 7 (Cvijanović 7), Marković 7 (Nešković 7), Marić 8, Damjanović 7, Jović 7 (Likić 7),  N. Petrović 7, Vidić 7, Miletić 7 (Vasić 7), Perić 8.

SLOGA: Perić 8, Tatić 7, Radošević 7, Detelin 6, Miščević 7, Bobar 6 (Petrović 7), Kusić 7 (Novaković 7), Ipač 7 (Rankov 6), Đokić 6 (Fajin 7), Ratković 7 (Frilman 6).

Da gosti nisu imali sjajnog golmana Perića, sigurno bi doživeli pravu katastrofu.

N. Petrović

RIVICA: Planinac - Donji Petrovci 1:2, NERADIN: Vojvodina -Fruškogorac 4:1, ŠATRINCI: 27.oktobar  - Graničar (G) 1:3, KRNJEŠVCI: Sloga - Borac (S) 1:4, NIKINCI: Polet - Sloga (M) 2:0, JAZAK: Car Uroš -Jedinstvo (K) 3:3. Borac iz Jarkovaca je bio slobodan.

1. Jedin. (K)      4      3      1      0      17:5  10

2. Donji Pet.      4      3      0      1      10:4  9

3. Polet    4      3      0      1      9:9    9

4. Vojvodina      4      2      2      0      15:3  8

5. Car Uroš       4      2      1      1      22:8  7

6. Graničar (G)  3      2      1      0      7:3    7

7. Sloga (M)       4      2      1      1      7:4    7

8. Fruškogorac 3      1      0      2      10:6  3