OFL IRIG – INĐIJA – STARA PAZOVA: Preokret u nastavku

06.10.2021. 14:41 14:47

Dunav - Vojvodina 3:2 (0:2)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, gledalaca 100, sudija Belić (Irig). Strelci: O. Ogar u 59, Jovanović u 83. i Lenhard u 90. za Dunav, a Vojnović u 25. i N. Eraković u 28. minutu za Vojvodinu. Žuti kartoni: Popadić, Stančić, Lenhard, Flanjak (Dunav).

DUNAV: Tarbuk, Popadić, Kovanić, Stančić, Šuković, Vučenović, O. Ogar, Marinković (Jovanović), Lenhard (Flanjak), Bugarin, Tepšić.

VOJVODINA: Jovičić, Potkonjak, Vojnović, Škorić, Ristić, Tagliavia, N. Erkanović, Bjeljac, Grubješić, Nikolić (Bjelivuk), Stojanović (Radivojević).

I pored toga što su domaćini imali više šansi u prvom poluvremenu, gosti su poveli sa 2:0. Ali, u drugom poluvremenu, domaćini su uspeli da preokrenu rezultat.

B. Vujaklija

Sloga (M) - Planinac 0:5 (0:1)

MARADIK: Igralište Sloge, gledalaca 100, sudija Ćirković (Stari Banovci). Strelci: Stepanov u 13, Nikolić u 55. i 90. i Vidaković u 80. i 83. minutu. Žuti kartoni: Kravljača, Radošević (Sloga), Žugić, Popović, Ćirić (Planinac).

SLOGA: Perić 6, Kravljača 7, Kovačević 7, Radošević 7, Savić 7, Tatić 7, Živančević 7 (Lončar 7), Kusić 7 (Gluhi 7), Vokić 7, kotolenko 7, Lazarević 7.

PLANINAC: Jovanović 7, Stepanov 8, Milanović 8, Petrović 8, Ilić 7, Žugić 8, Ćirić 8, Popović 8,  Basara 7, Nikolić 8, Avramović 7.

U dosta zanimljivoj igri gosti su slavili ubedljivu pobedu.

Z. Davidovski

27. oktobar - Car Uroš 0:3 (0:0)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra,  gledalaca 100, sudija Spremić (Irig). Strelci: Jurišić u 73, Rakita u 87. i Grujić u 90.minutu. Žuti kartoni: Vujević, V. Radojčić (27.oktobar), Jurišić (Care Uroš).

27. OKTOBAR: Sabo, K. Birinji, Trivunović, Marković, Mihajlik, V. Radojčić (Vuković), Greč, Vujević, Madacki (Jović), Božić (Stončik), D. Radojčić (B. Birinji).

CAR UROŠ: Grubanski, Poznan, Gostović (Bakai), Jurišić, LJ. Bojić, Vrhovac, Kesojević, Tešić, Papović, Mladenović (Rakita), Grujić.

Kod vođstva gostiju sudija Spremić je dosudio penal za Šatrinčane, opravdano. Međutim, posle protesta fudbalera Cara Uroša, preinačio je odluku.

J. Juhas

Sloga (K) - Borac (J) 1:4 (0:1)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, gledalaca 80, sudija Rapajić (Inđija). Strelci: Nemanja Rebić u 75. za Slogu, a Vujačić u 39, 50. i 80. i Piljević u 70. minutu (iz penala) za Borac.

SLOGA:  Tarbuk 6, Antonijević 6, Mišanović 6, Dunčić 6, Popadić 6, Krstić 6, Vučetić 6, Nemanja Rebić 7, Kokotović 6, Beader 6, Nebojša Rebić 6 (Bursać 6).

BORAC: Goranović 7, Trkulja 7, Tučić 7, Dimitrijević 7, Srjemac 7, Bomeštar 7, Jovanović 7, Vujačić 9, Filipović 7, Narandžić 7, Piljević 7.

Bila je to veoma zanimljiva utakmica.Gosti su diktirali tempo svih 90. minuta.A, odbrana domaćih nije mogla da zaustavi Vujačića.

D. Trifunović

NOVI SLANKAMEN: Dunav - Vojvodina 3:2, MARADIK: Sloga - Planinac 0:5, KRNJEŠEVCI: Sloga - Borac (J) 1:4, ŠATRINCI: 27. oktobar -Car Uroš 0:3.

1.  Dunav  7      4      2      1              22:13                14

2. Car uroš      7      4      2      1      17:10        14

3. Planinac      7      3      4      0      20:12        13

4. Vojvodina     7      4      0      3      24:17        12

5. Sloga (M)      7      2      2      3      12:15        8

6. 27. oktobar   7      2      0      5      8:18         6

7. Borac (J)       7      1      2      4      11:18        5

8. Sloga (K)       7      1      2      4      13:26        5