OFL Irig – Inđija – Stara Pazova: Jazačani proradili na kraju

01.09.2021. 11:54 11:55

Car Uroš - Borac (J) 2:1 (0:1)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 100, sudija Spremić (Irig). Strelci: Vrhovac u 85. i Bakai 88. za Car Uroš, s Nedić u 21, minutu za Borac. Žuti kartoni: Gostović (Car Uroš), Narandžić (Borac).

CAR UROŠ: Grubanski 7, Rodić 7, Poznan 8, Gostović 8, Jurišić 7, LJ. Bojić 7, Vrhovac 9, Kresojević 9, M. Bojić 7 (Popeskov), Papović 8 (Šmit 8), Mladenović 8 (Bakai 8).

BORAC: Goranović 7, Dimitrijević 7, Tučić 7, Srjemac 7, Bomeštar 7, Radulović 7, Vujčić 7, Piljević 7, Nedić 7, Narandžić 9 (Trkulja), Kuprešanin 7.

I pored toga što su domaćini imali više šansi, u prvom poluvremenu, gosti su bili snalažljiviji i vodili su sve do 85. minuta.onda su tek domaći strelci proradili i u roku nekoliko minuta postigli dva gola i osvojili sva tri boda.

LJ. Bojić

27. oktobar - Planinac 2:4 (1:3)

ŠATRNCI: Igralište  27.oktobra, gledalaca 100, sudija Sudžum (Inđija). Strelci: D. Radojčić u 34. i 67. za 27. oktobar, D. Ristanović u 22. Avramović u 29. i 36. i Živančević u 90. minutu. Žuti kartoni: D. Radojčić, Marković (27. oktobar), Žugić, Popović (Planinac).

27. OKTOBAR: Sabo, Marković (O. Radojčić), Trivunović, Georgijević, V. Radojčić, Madacki, I. Birinji (Repaš), Greč, D. Radojčić, Božić, Vuković.

PLANINAC: Sabadoš, Milanović, Avramović, Basara, Popović, D. Ristanović, Stepanov, Žugić, Ilić (Lovrić), Petrović (Malešević), Živančević.

U dosta zanimljivoj igri, favorizovani gosti su na kraju slavili. Domaćini su u prvom poluvremenu bili skoro ravnopravan rival. I čak su imali i dosta šansi.

U nastavku igrao je samo jedan tim - gostujući.

J. Juhas

Vojvodina - Sloga (M) 4:3 (3:2)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 100, sudija Dejan (Stara Pazova). Strelci: N. Erkanović u 2, Vojnović u 9, Bjeljajac u 33. i Stojanović u 47. za Vojvodinu, a Milinković u 15, Lazarević u 17. i Lončar u 68. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Ristić, J. Erkanović (Vojvodina), Radošević (Sloga).

VOJVODINA: Jovičć, Potkonjak, Škorić, Ristić, Tagliavia, J. Ekanović (Bjelivuk), N. Erkanović, Bjeljajac (Avramović), Vojnović, Savić,Stojanović.

SLOGA: Tatić, Savić, Milin, Kravljača, Vokić, Lončar, Kusić, Milenković, Milivojević, Lazarević (Radošević), Živančević.   Očekivana pobeda igrača Vojvodine. Mada su i gosti bili dobar rival. Borili su se u toku svih 90. minuta.

Z. Davidovski

Sloga (K) - Dunav 4:4 (1:2)

KRNJEŠEVCI: Igralište Sloge, sudija Šaponja (Novi Banovci). Strelci: Laban u 21, Popadić U 58. i 88. (oba iz penala) i Janković u 90. za Slogu, Bugarin u 34. (iz penala) i 64, Ogar u 36. i Kovanić u 73. minutu za Dunav.

SLOGA: Tarbuk 7, Antonijević 6 J. Đorđević 7, Dunčić 6, Janković 8, Knežević 7, Popadić 7 (Mišanović 7), Glamočak 6 (Nebojša Rebić), Laban 8, Kokotović 7, Nemanja Rebić 7.

DUNAV: Tarbuk 7, Popadić 6, Mrđa 6, Stančić 6,. Šuković 7 (Zeljug 7), Kovanić 8, Ogar 7, Vučenović 6, Lenhard 6 (Jovanović), Bugarin 8, Minić 7.

Bila je to veoma zanimljiva utakmica. Viđeno je bezbroj izvanrednih akcija, lepih golova i promašaja.Samo po dva puta Popadić i Bugarin, za goste, bili su strelci.

D. Trifunović

NERADIN: Vojvodina - Sloga (M) 4:3, KRNJEŠEVCI: Sloga - Dunav 4:4, ŠATRINCI: 27. oktobar - Planinac 2:4, JAZAK: Car Uroš - Borac (J) 2:1.

1. Vojvodina      2      2      0      0      8:5    6

2. Dunav    2      1      1      0      8:6    4

3. Planinac       2      1      1      0      7:5    4

4. 27. oktobar    2      1      0      1      4:5    3

5. Car Uroš       2      1      1      0      4:5    3

6. Sloga (K)       2      0      2      0      7:7    2

7. Borac (J)       2      0      0      2      2:4    0

8. Sloga (M)       2      0      0      2      5:8    0