19.09.2018. 17:22 17:27
Izvor: Ekipa Donjeg Srema iz Pećinaca

Zaslužena pobeda Pećinčana. U opštinskom derbiju  viđen je dosta dobar fudbal.

Donji Srem - Graničar (O) 1:0 (1:0)

PEĆINCI: Stadion Suvača, gledalaca 300, sudija Grozdanić (Ograr).Strelac: Ljubojević u 34. minutu. Žuti kartoni: Perišić, Marković, Ljubojević (Donji Srem), Balaban (Graničar).

DONJI SREM: M. Mitrović, Ljubojević, Stojiljković, Perišić, Štetić, Vesić, Ristivojević, Nović, Radivojević (Čavić), Beronja (Dronjak), Marković (N. Mitrović).

GRANIČAR: Samardžić, Nikolić, Čavić, Naumov, Živanović, Balaban, Gmizić, Mihajlović, Miličević, Orlović, Lisulov (Jovanović).

Domaćin je bio bolji za jedan gol, šut Ljubojevića, s 30 metara u same rašlje, i to je odlučilo pobednika.

M. Gmizić

Bikić Do - Fruška gora 2:0 (1:0)

BIKIĆ DO: Igralište Bikić Dola, gledalaca 100, sudija Relić (Martinci). Strelci: Nedić u 45.i Dobrić u 75. minutu. Žuti kartoni: Bajrami, Dobrić (Bikić Do), Matić, Marković (Fruška gora).

BIKIĆ DO: Bratić 7, Tepšić 8, Kladušić 7, Čobanović 9, Aleksić 8, Pavić 8, Basrak 7, M. Subić 7, Nedić 8 (Mrvaljević 7), Radmanovac 7, Bajrami 7 (Kosanović 7), Dobrić 7.

FRUŠKA GORA: Mandić 8, Knežević 6, Matić 6, Trnić 7 (Ćuk), Mušicki 6, Mijajlović 7, Tešić 6, Borović 6 (Marinković 6), Marković 6 (Božić), Samardžija 6.

Gosti nisu imalili snage da pariraju, premnogo jakim domaćinima. Nedić je šutem s 20 metara loptu poslao pod prečku, a Dobrić je loptu dočekao glavom i samo je sproveo u mrežu.

B. Basrak

Krušedol - Šumar 2:0 (1:0)

KRUŠEDOL: Stadion Krušedola, gledalaca 50, sudija Sudžum (Inđija).Strelci: Tešić u 10. i Vukojević u 77. minutu.

KRUŠEDOL: Tuvedžić -, Potkonjak 7, Plećaš 8 (Jovanović 7), Pejić 8 (Marčetić 7), Milanov 8, Radulović 7, Z. Klajić 8, Tešić 8, Erkanović 7, Maravek 7, Vukojević 7.

ŠUMAR: Petković 8, Vračević 8, Đokić 8, Trumić 7, D. Vukić 7, Teodorović 7, M. Vukić 7, Miličević 7, Radovanović 7 (Zujić), Ćopić 8 (Despotović 7), Babić 7.

Gosti iz Ogara, dobro, su i prošli.Domaćini su se pošteno ispromašivali.

Samo je Nikola Erkanović tri puta izlazio sam ispred golmana gostiju Petkovića i sva tri puta se spertljao i nije poslao loptu u mrežu gostiju.

S. Radulović

Hajduk (V) - Obilić 1:1 (1:0)

VIŠNJIĆEVO: Stadion Hajduka, gledalaca 250, sudija Mijanović (Adaševci).Strelci: Veteha u 25.za Hajduk, a Bertić u 48. minutu za Obilić. Žuti kartoni: Nježić, Veteha, Gavrilović (Hajduk), Stefanović, Ilibašić (Obilić).

HAJDUK: Mitrović 7, Arbić 7, Antunović 7, Hrčak 7, Gavrilović 7 (Grbatinić), Nježić 7, Perić 7, Marjanović 7 (Kljajić), Veteha 8, Janković 8, Markopvić 7.

OBILIĆ: Medaković 7, Rudić 7, Ilibašić 7, Medić 7 (Popović 7), Uskoković 7, Drobnjak 7, Bolić 7 (Bertić 7), Meničanoin 7, A. Zec 7, Stefanović 7, Radivojšić 7 (M. Zec).

U Višnjićevu viđen je borben fudbal. Pravi opštinski derbi. A, domaćini, su došli u vođstvo, posle odlične kontre. Veteha je bio na pravom  mestu i lako je ugurao loptu u mrežu Medakovića. Potom su domaćin loptom uzdrmali i stativu. A, u samom finišu gosti su bili u brzoj kontri.I mali su šansu da preokrenu rezultat.

S. Tomašević

Napredak (Ž) - Mitros 4:0 (1:0)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija Ipač (Maradik).Strelci: Božić u 39. i 51, A. Višnjić u 81.i Savić u 93. minutu. Žuti kartoni: S. Višnjić, Božić, Trnić, Miljković (Napredak), Mataruga, Vukotić, N. Stojanović, Vladisavljević (Mitros).

NAPREDAK: Krnić 7, S. Višnjić 7, Vučetić 7, Trnić 7, Sekulić 7, (A. Višnjić 7), Miljković 7 (Jovanović 7), Kovačević 7, Savić 8, Topić 7, Božić 9 (Jakšić), B. Ristanović 7.

MITROS: Mošić 7, Mataruga 6, N. Stojanović 6, Vladisavljević 6, Panić 6 (Aćimović 6, Vukotić), Malinović 7, V. Simjanovski 6, Grbić 6, Plavšić 6, S. Simjanovski 7 (Mirkov).

Bio je to zanimljiv i dopadljiv meč. Prava fudbalska predstava u kojoj domaći fudbaleri  u potpunostoi zadovoljili svoje verne navijače. Bili su dobri  u toku cele utakmice. A, Božić, dva puta, A. Višnjić i Savić, su bili strelci za domaćine, i u isto vreme i nosioci igre.Gosti, jednostavno, nisu, mogli da pariraju, prilično razigranim domaćinima, koji su u svakom trenutku znali šta hoće i šta moraju da rade kako bi osvojili dragocene bodove.

N. Krnić

BSK - Fruškogorac 5:0 (2:0)

BEŠENOVO: Stadion  BSK-a, gledalaca 150, sudija Selaković (Laćarak).Strelci: A. Plemić u 32, Mrvičin u 45, Ž, Ćirić u 57, I. Ćorić u 78. (autogol), i Mitrović u 87. minutu(iz penala).Žuti kartoni: D. Krstić, N. Trnić (Fruškogorac).

BSK: Teodorović 7, T. Plemić 7, Mrvičin 7, M. Laketić 7, D. Plemić 7, Vitorović 7,  Cvjetić 7,  A. Plemić 7 (Mitrović 7), B. Ćirić 7 (Ivković 7), Ž. Ćirić 7 (Lukić 7).

FRUŠKOGORAC: Vuković 5, D. Krstić 6, S. Kusić 6,  Adrej Mladenović 6, Aleksandar Mladenović 6,,  I. Đorić 6, Vukojević 6, M. Gajić 5, N. Trnić 6, Dragoljub Grabić 7, Đ. Krstić 6 (Nedić)..

Iiskusni domaćini su bez većih muka savladali goste sa ubedljivih 5:0. I da su Bešenovci, bili, malo precizniji, mogli, su postići, bar još pret golova. M. Ilić

Sloga (Č) - Zeka Buljubaša 2:4 (1:0)

ČALMA: Igralište Sloge, gledalaca 50, sudija Bošković (Salaš Noćajski).Strelci: Majstorović u 17. i Sekulić u 60. za Slogu, a Galetić u 60.  Milan Kopunović u 58.  Pavlović u 65. i M. Martinović u 90. minutu za Zeku Buljubašu. Žuti kartoni: Antonić (Sloga), Belić (Zeka Buljubaša).

SLOGA: Pejaković, S. Kekić, Antonić,  Arambašić, Zec, Majstorović, Draganović, M. Kekić, Cvjetić, Sekulić, Gojković.

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić, Pavlović, M. Begović, Belić, Jovanović, Tojić, D. Martinović (Nikolić), M. Martinović, Vitas, Turudić (Galetić), Milan Kopunović (Jovanović).

Skoro rutinska pobeda gostiju nad nespremnim  Čalmancima, koji su ipak vodili u prvom poluvremenu. Mogli, su, gosti, slaviti, još, ubedljivije, da su bili malo precizniji, pred golom golmana Pejakovića.

G. Malešević

Sloga (V) - Mladost (B) 3:0 (1:0)

VOGANJ: Igralište  Sloge, gledalaca 150, sudija Stojaković (Dobrinci).Strelci: Dragičević u 25, Cvijanović u 82.(iz penala) i Vučković u 88. minuitu. Žuti kartoni: Milanović, Nedić (Sloga), Ljubinković, Nikolić, Gvoka, Benežan (Mladost).

SLOGA: Pečilj, Branković, Bjelobrk, Jović, Simić, Vučković, Vukomanović, Dragičević, Cvijanović  Nedić, Milanović 7.

MLADOST: Simić, Božičković, V. Jugović, Benežan, Lukić, Nikolić, Miletić, Lilić (Bakić), Krivošić, Tešić (Gvoka), Ljubinković (Košutić).

Igrači Sloge lako su došli do očekivane pobede.Jednostavno, domaćini, su , stvorili sijaset šansi, a iskoristili su samo tri.

D. Vujić

VOGANJ: Sloga - Mladost (B) 3:0, PEĆINCI: Donji Srem - Graničar (O) 1:0, ČALMA: Sloga - Zeka Buljubaša 2:4, BEŠENOVO: BSK - Fruškogorac 5:0, ŽARAKOVAC: Napredak - Mitros 4:0, VIŠNJIĆEVO: Hajduk - Obilić 1:1, KRUŠEDOL: Krušedol - Šumar 2:0, BIKIĆ DO: Bikić Do - Fruška gora 2:0.