MO – Srem: Miletić doneo pobedu

20.03.2019. 13:11 13:14
Izvor: Ekipa Bikić Do

Domaćini, su zaslužili,  da osvoje sva tri boda, jer su imali izvanredne šanse.I pored toga što su ostali sa deset igrača već u 11.minutu.

Bikić Do–Napredak (Ž) 1:0 (0:0)

BIKIĆ DO: Stadion Bikić Dola, gledalaca 150, sudija Pavlović (Ogar).Strelac: Miletić u 89. minutu. Žuti kartoni: Radmanovac, Čobanović, Nedić, Momčilović, Bratić (Bikić Do), Sekulić, M. Savić, S. Savić, Devrnja, Miljković, Buzaš (Našpredak).Crveni karton. Tepšić (Bikić Do).

BIKIĆ DO: Bratić 8, Nedić 8, Tepšić -, Čobanović 8, Kljajić 8, Pavić 8, Momčilović 8 (Kladušić 8), Subić 8, Radmanovac 8 (Malivuk 8), Miletić 9, Dobrić 9.

NAPREDAK: Krnić 7, Miljković 7, Sekulić 7, M. Savić 8 (Božić), S. Savić 7 (Gemeri), Devrnja 6, Dokmanović 7, Vučetić 7 (Višnjić), Trnić 7, Buzaš 7, Topić 7.

Inače, na utakmici je bilo baš svašta. Nekoliko puta je meč je prekinut, a glavni sudija Pavlović, nije hteo da nastavi utakmicu, ukoliko policija, ne obezbedi susret. I pored svega toga u samom finišu Miletić s 25 metara šutirao loptu levom nogom i lopta je završila u samim rašljama.

B. Basrak

Fruškogorac - Graničar (O) 2:1 (1:0)

MANĐELOS: Stadion Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Todorović (Inđija).Strelci: Dušan Grabić u 20.i N. Gajić u 90.za Fruškogorac, a Gmizić u 63. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Đuričić (Fruškogorac), Jovanović (Graničar).Crveni karton: Dragoljub Grabić (Fruškogorac), Knežević (Graničar).

FRUŠKOGORAC: Teodorović 7, Babić 7, Vukojević 7, Jošić 7, Petrović 7, Dušan Grabić 7, Dragoljub Grabić 7 (Đ. Krstić 7), Đuričić 7, Mačkić 7, M. Gajić 7, Đukić 7 (N. Gajić 8).

GRANIČAR: Samaryić 6, S. Mihajlović 6, Knežević 6, Petković 6 (Jovanović), M. Živanović 6, M. Mihajlović 6, Gmizić 7, Bajić 6, N. Živanović 6 (Orlović), Lisulov 7, Lazić 7 (Tipšin). Prvi deo utakmice, pripao, je domaćinu, a u nastavku gosti su igrali kao preporođeni.Ali, junak utakmice, bio je mlađani Nikila Gajić, koji je samo nekoliko sekundi pre završetka meča iznenadio gostujuću odbranu i golmana Samaryića.Stigao je loptu pre svih i prosto je ugurao loptu u mrežu.

V. Cvjetić

Mitros - Sloga (V) 2:0 (2:0)

SREMSKA MITROVICA: Stadion  Mitrosa, gledalaca 150, sudija Radivojević (Bačinci).Strelci: S. Simjanovski u 32.i Panić u 38. minutu. Žuti kartoni: Mirković, Grbić, S. Simjanovski (Mitros), Gemeri, Vukomanović (Sloga).

MITROS: Mršić 7, N. Stojanović 7 (Mirkov 7), Panić 8, Trubić 7, Grbić 8, Malinović 8 (Vukotić), S. Simjanovski 8, Babić 8, Mataruga 8, Nikolić 7, Mirković 7 (Krstić 7).

SLOGA: Mačak 6, Branković 6, Savić 6, Pavlović 6, Jović 6, Gemeri 6, Vukomanović 6, Vitas 6, Zeljković 6, Petrović 6 (Ljubinković), Mudrić 6 (Mijatović).

Veoma čvrsta utakmica, u kojoj su domaćini slavili zasluženo i to izvanrednim golovima Simjanovskog, koji je povratnu loptu zahvatio na 25 metara levom nogom i takozvanom „kiflom“ je smestio u protivničku mrežu.A, Panić je nabačenu loptu prihvatio glavom, samo je malo dodirnuo, i ona je završila u mreži, ustvari bio je najviši u buketu igrača, pa i od samog golmana Mačka.

R. Petković

Obilić - Donji Srem 1:2 (0:1)

KUKUJEVCI: Igralište Obilića, gledalaca 50, sudija Blažon (Ruma).Strelci: Zec u 50. za Obilić, a Ljubojević u 32. i N. Mitrović u 56.minutu za Donji Srem. Žuti karton: Rudić (Obilić).

OBILIĆ: Medaković, Rudić (M. Zec), Ilibašić, Medić, Ljiljak Blažanović, Radivojšić (Stefanović), Bolić  (A. Zec), Meničanin, Bertić, Drobnjak.

DONJI SREM: Jelača, Nović, Dronjak, Vesić, Ristivojević, Perišić (Stojiljković), Obrenović (Marković), Radivojević, N. Mitrović, Savković, Ljubojević.

I, pored dobre i zanimljive igre rivala, vredno je, pomenuti, da su gosti osvatrili novu pobedu-zasluženu. A, domaćini, mogu da žale što nisu makar osvojili bod.

M. B.

Šumar - Sloga (Č) 5:1 (2:1)

OGAR: Stadion Šumara, gledalaca 100, sudija Stojković (Dobrinci).Strelci: G. Miličević u 7. i 74, G. Vračević u 35. i 65. i Ćopić u 64.za Šumar, a Miljanović u 18. minutu za Slogu. Žuti kartoni: G. Miličević, Zujić, Obradović, Z. Miličević (Šumar), Bogosavljević, Timotijević (Sloga).

ŠUMAR: Petković 7, Z. Miličević 7, Babić 7, D. Vukić 7, Vračević 8 (Cvjetinović), Đokić 7, Obradović 7, M. Vukić 7, Radovanbović 7, Zujić 7 (Spasojević), G. Miličević 8 (Ćopić 7).

SLOGA:  Arambašić 6, Slavko Kekić 6, Miljanović 6, Timotijević 7, Cvjetić 7, Bogosavljević 7, Majstorović 7, Zec 6, Slobodan Kekić 6, Sekulić 6 (V. Kekić), Topić 7 (Dragutinović).

Čalmanci su počeli, dobro, da igraju, i bili su bolji rival, ali, na kraju prvog poluvremena već su bili posustali.Ostali su i bez snage i kondicije.To su sve iskristili domaćini i pet svojih šansi su pretvorili u golove.Goran Vračević je postigao svoje golove na efektan način.Prvi iz slobodnog udarca s 25 metra a drugi iz trka iz prve je šutnuo loptu. Bilo je to oko 20 metara.

M. Radojčić

Fruška gora-BSK 2:1 (1:0)

RUMA: Stadion Fruške gore, gledalaca 150, sudija Mijanović (Adaševci).Strelci: Vejnović u 36.(iz penala) i Lazarević u 72. za Frušku goru, Ivković u 90. minutu za BSK. Žuti kartoni: Božić, Dejanović, Vejnović, Mušicki, Vučković (Fruška gora), Maksimović, D. Plemić, Mrvčin, Šovljanski (BSK).

FRUŠKA GORA: Mandić, Marjanović (Vlajin), Dejanović, Vučković, Mušicki (Lazarević), Mijajlović, Tešić, Vuković, Božić, Vejnović, Janjić (Samardžija).

BSK: Šovljanski, T. Plemić, Ivković, M. Laketić (Milekić), D. Plemić, Maksimović, Cvjetić, Mrvčin, B. Ćirić (Vitorović), Mitrović, Ž. Ćirić.

Obućari, su zasluženo slavili. Mada su i gosti iz Bešenova, imali nekoliko lepih prilika, ali strelci su bili za malo neprecizni. Na drugoj strani, domaćini su iskoristili, dve zrele šanse, kada je srušen Mušicki, i kada je imao priliku da postigne gol.Potom je Vejnović bio siguran sa ppenala. Lazarević je iskoristio jednu tečnu akciju.On je akciju samo završio golom.U poslednjim sekundama igre gosti su smanjili rezultat, kada je Ivković, iskoristio opuštanje u domaćoj odbrani.

D. Čučin

Mladost (B)-Zeka Buljubaša 1:2 (0:0)

VIŠNJIĆEVO: Stadion Hajduka, gledalaca 100, sudija Inđić (Inđija).Strelci: Radović u 51.za Mladost, Simeunović u 80.i D. Martinović u 83.minutu za Zeku Buljubašu.Žuti karton: Gvoka (Mladost).

MLADOST: Stević 6, D. Krivošija 7, Solahović 6, Simić 7, Radović 6, Ilić 8,. Stanković 6, Z. Krivošija 6, Gvoka 6, Bakić 5 (Krivošić), Tomić 7.

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić 7, D. Martinović 7, Pavlović 6, Belić 7 (Tojić 7), Jovanović 6, Simeunović 7, M. Martinović 7, Nikolić 6, Dobo 7, Todorović 6, Kopunović 7 (Stanković 7).

Domaćini su u prvom poluvremenu bili mnogo bolji rival, ali nisu uspeli da postignu pogodak. Ipak, mlađani Radović je uspeo odmah u nastavku da matira Jeftića.Ali, gosti se nisu predavali. I u samom finišu usprli su da postignu dva gola, a imali, su još nekoliko prilika da potpuno doduku  domaćina.

B. Gvoka

Krušedol - Hajduk (V) 0:1 (0:0)

KRUŠEDOL: Stadion Krušedola, gledalaca 100, sudija Katić (Ruma).Strelac: Grbatinić u 65. minutu. Žuti kartoni: Vučetić, Tešić (Krušedol), Janković (Hajduk).

KRUŠEDOL: Tuveyić 8, Potkonjak 8, Vučetić 6 (Bizumić 7), Pejić 7, Milanov 7, Gostojić 7, Klajić 7, Tešić 6, Moravek 6, Plećaš 6 (Ćuk 8), Curković 6 (Radulović 6).

HAJDUK: Mitrović -, Kovačević 7, Dragić 7 (Antunović 7), Marković 7, Janković 7, Gavrilović 7, Grbatinić 8, Veteha 9, Grujičić 7 (Damjanović 7), Perić 7 (Stanković 7), Radovanović 7.

Odlična utakmica u Krušedolu uz takođe odlično suđenje. A, Krušedolci, su bili  dobar rival  u toku cele utakmice. Dobro su parirali odličnim gostima. Promašili su i nekoliko zrelih šansi, a gosti, su postigli gol, ne iz baš, regularne pozicije.Strelac Grbatinić je prvo bio u ofsajd poziciji, a potom, ga je lopta pogodila u ruku i tako, od odbijene ruke, lopta se, otkotralja u mrežu.

S. Radulović

BUĐANOVCI: Mladost - Zeka Buljubaša 1:2, MANĐELOS: Fruškogorac - Graničar (O) 2:1, SREMSKA MITROVICA: Mitros - Sloga (V) 2:0, KUKUJEVCI: Obilić - Donji Srem 1:2, OGAR: Šumar - Sloga (Č) 5:1, RUMA: Fruška gora - BSK 2:1, BIKIĆ DO: Bikić Do - Napredak (Ž) 1:0, KRUŠEDOL: Krušedol - Hajduk (V) 0:1.